تاریخ ارسال : ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۹:۴۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آتش سوزی انبار مواد غذایی در ساری اطفا گردید/ امداد در ۱۰۳ سانحه

حسن کلانتری در صحبت با خبرنگار مهر با بیان اینکه حدود ساعت ۴ صبح پنجشنبه حریق انبار بزرگ مواد غذایی در ساری به این مرکز اعلام گردید اظهار کرد: برای اطفای حریق این سانحه ۶۰ نیرو و ۱۰ خودرو آتش نشانی استفاده و سر انجام با کوشش زیاد این مجموعه حریق اطفا گردید.

ریاست سازمان آتش نشانی و خدمات امنیت شهرداری ساری از امداد رسانی به ۱۰۳ سانحه طی ۱۳ روز نخست سال جاری در ساری اطلاع داد و با اشاره به اینکه این حوادث طی ارتباط شهروندان و یا سایر ارگان های امدادی به سیستم ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع رسانی گردید، اضافه کرد: با اعلام این حوادث ستاد فرماندهی عملیات آتش نشانی ساری آتش نشانان ایستگاه های ۶ گانه سازمان را برای امدادرسانی به شهروندان و مسافران سانحه دیده اعزام کرد.

کلانتری ضمن تقدیر از زحمات ۲۴ ساعته و کوشش بی وقفه آتش نشانان در رهایی جان و مال شهروندان، تصریح نمود: از مجموع عملیات های امدادی طی اول فروردین تا ۱۳ فروردین ۴۸ مورد آن اطفای حریق و ۵۵ مورد دیگر امداد و رهایی هست.

وی بیان کرد: در طول این مدت آتش نشانی ساری ۱۲۰ خودروی آتش نشانی بهمراه ۴۵۰ مامور آتش نشان به محل سانحه اعزام کرد که در کمال خوشبختی با کوشش آتش نشانان ، ۳۸ نفر از حوادث رهایی پیدا نمودند.

وی علاوه بر این در مورد آمار حریق و حوادث ۱۳ روز اول سال جاری ، اظهار کرد: بیشترین آتش سوزی در اماکن مسکونی با ۲۳ مورد، در معابر و گذرگاه با ۱۵ مورد و بیشترین آمار حوادث با ۱۸ مورد ذی ربط به حوادث آسانسور گزارش شده و علاوه بر این بیشترین دلیل آتش سوزی ها در طول این مدت طبق گزارش کارشناسان سازمان، متاثر از سوختن مواد جامد سوز با عاملیت انسانی، نشت گاز و لوازم گاز سوز و عمدی تشخیص داده گردید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94700

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.