تاریخ ارسال : ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۴:۳۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آتش سوزی در تالار عروسی در تهران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق گسترده‌ یک مجتمع فرهنگی و تفریحی در تهرانسر خبر داد و گفت: در پی این حادثه آتش‌نشانان ۱۰۰ نفر از مهمانان یک مراسم عروسی را که در سالن پذیرایی این مجتمع برگزار شده بود نجات دادند.

به گزارش شلمچه نیوز، سید جلال ملکی در این‌باره گفت: وقوع حادثه حریق در یک مجتمع فرهنگی و تفریحی در بلوار گل‌های تهرانسر در ساعت ۲۳:۲۹ شب گذشته به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و در پی آن ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان چهار ایستگاه را با تجهیزات مربوطه به محل حادثه اعزام کرد.

او با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل حادثه تاکید کرد:‌ پس از حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد که حریق در یک مجتمع فرهنگی تفریحی به مساحت حدود ۵۰۰۰ متر مربع رخ داده و کانون آن سالنی پذیرایی و رستورانی سنتی به مساحت حدود ۳۰۰ متر مربع بود که در مجاورت چندین باب مغازه قرار داشت.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه شعله‌های آتش‌ تمام این سالن را در بر گرفته و در حال سرایت به مغازه‌های مجاور و دیگر بخش‌های این مجتمع بود، ادامه داد:‌ در مجاورت این رستوران فضای روبازی قرار داشت که یک مراسم عروسی در آن برگزار شده بود. که وقوع حریق سبب وحشت این افراد شده و بیم آن وجود داشت که این افراد هنگام فرار به داخل استخری که در این محل قرار داشت سقوط کنند که آتش‌نشانان وارد عمل شده و ضمن محافظت از این افراد، بیش از ۱۰۰ نفر از افراد حاضر در این محل را نجات داده و به محل امن منتقل کردند.

ملکی با بیان اینکه گروهی دیگر از آتش نشانان نیز همزمان عملیات اطفای حریق را در دستور کار خود قرار دادند، تاکید کرد: شعله‌های آتش به سقف‌ و این سالن پذیرایی نیز سرایت کرده بود و علی‌رغم مشکلاتی که وجود داشت آتش‌نشانان شعله‌های آتش‌را مهار و مدتی بعد به طور کامل اطفا کردند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه دو نفر از کارگران این سالن پذیرایی دچار دودگرفتگی شدند، گفت: این افراد در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفتند.

او با بیان اینکه علت این حادثه از سوی کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است، گفت: عوامل آتش‌نشانی پس از ایمن‌سازی محل در ساعت ۱:۲۷ امروز به مأموریت خود خاتمه دادند.

ایسنا

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=22589

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.