تاریخ ارسال : ۰۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۱۷:۲۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آخرین اخبار رد و تایید صلاحیت کاندیداهای مجلس دهم در مازندران!

پس از شکایت داوطلبان ردصلاحیت شده در هیئت مرکزی نظارت، حالا همه منتظر اعلام نظر نهایی شورای نگهبان در خصوص وضعیت آنها می باشند

به گزارش شلمچه نیوز، پس از شکایت داوطلبان ردصلاحیت شده در هیئت مرکزی نظارت، حالا همه منتظر اعلام نظر نهایی شورای نگهبان در خصوص وضعیت آنها می باشند تا عدم و تأیید صلاحیت ها به فرمانداری ها اعلام گردد.

در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر رد و یا تأیید صلاحیت داوطلبان نمایندگی مجلس دهم به گوش می رسد که بر اساس اطلاع خبرنگار ما تا کنون هیچ مقام رسمی این شایعات را تأیید نکرده است.

اگرچه از هفته گذشته گمانه‌زنی‌های فراوانی در خصوص آمار رد و تایید صلاحیت‌های احتمالی مجلس دهم وجود داشت اما با نزدیک شدن به روز نهایی اعلام رای شورای نگهبان و از عصر روز گذشته گمانه‌زنی‌ها شدت بیشتری گرفته و حتی در این میان اسامی  هم ارائه شده که در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود  که در این میان طرفداران داوطلبان ردصلاحیت شده بابل، ساری و قائمشهر بیشتر به چشم می خورند.

جالب است یکی از سایت های مازندرانی در بیشتر مواقع اطلاعات بسیار غلطی را انتشار می دهد و ظاهرا به دلیل نداشتن مطلب دست به انتشار اخبار غیر رسمی می زند.  این سایت که در خصوص انتخابات ایجاد شده است در یک پیش بینی اعلام کرده بود کاندیداهای اصلاح طلب بابل در انتخابات مجلس دهم پیروز خواهند شد! در حالی این پیش بینی انجام شد که در میان نامزدهای انتخابات بابلی اصلاح طلبی وجود ندارد!

اما همه این شایعاتی که در خصوص نامزدهای ردصلاحیت شده فقط یک گمانه زنی بیش نیست و معمولا شورای نگهبان به هیچ داوطلبی قول تأیید صلاحیت آنها را نمی دهد اما آنچه تقریبا پیش بینی می شود از حوزه انتخابیه ساری و بابل تأیید صلاحیت تعدادی از نامزدهای ردصلاحیت شده شنیده می شود.

در خصوص اعلام نهایی شورای نگهبان احتمالا از فردا شنبه ۱۰ بهمن آغاز می شود و تا ۲۰ بهمن نهایی خواهد شد. البته احتمال ردصلاحیت دیگر کاندیداها از سوی شورای نگهبان وجود دارد.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=10334

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.