تاریخ ارسال : ۰۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۸:۳۲ دیدگاه‌ها برای آخرین جزییات برخورد قطار با کامیون در محور شمال بسته هستند نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آخرین جزییات برخورد قطار با کامیون در محور شمال

مدیرکل راه آهن شمال در تشریح جزییات حادثه صبح امروز ریل‌باس با کامیون در محور ریلی شرق مازندران گفت: کمیسیون سوانح راه‌آهن ایران در راه‌آهن شمال مستقر شده است.

به گزارش شلمچه نیوز، یوسف گران پاشا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ساری با تقدیر از اطلاع‌رسانی به موقع رسانه‌ها در مورد اتفاق صبح امروز در محور ریلی راه آهن شمال اظهار داشت: در اثر برخورد یک دستگاه کامیون با ریل باس در بلاک تیرتاش – گلوگاه قریب به ۲۲ نفر مصدوم شدند.

۱۳۹۵۰۵۰۱۱۳۴۶۳۵۳۹۸۱۸۸۸۰۴

وی افزود: مصدومان این حادثه به بیمارستان‌های امام خمینی (ره) بهشهر و ثامن گلوگاه انتقال یافتند و پس از درمان سرپایی ۲۱ نفر ترخیص و راننده کامیون جهت مداوا بستری شد.

گران پاشا گفت: با اطلاع از این حادثه بلافاصله هماهنگی‌های لازم از طریق کمیسیون سوانح راه آهن با اورژانس، هلال احمر و واحدهای مورد نیاز انجام شد و مصدومان حادثه به بیمارستان امام خمینی (ره) بهشهر و ثامن گلوگاه انتقال یافتند که ۲۱ نفر از آنها پس از درمان سرپایی ترخیص و یک نفر از مصدومان که راننده کامیون است بستری شد.

مدیرکل راه آهن شمال علت این حادثه را در بررسی اولیه بی توجهی راننده کامیون در عبور از گذرگاه بدون مستحفظ اعلام کرد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در بر نداشت.

وی گفت: در حال حاضر ریل‌باس توسط یک دستگاه دیزل به ایستگاه بهشهر انتقال یافت و مسیر راه‌آهن برای تردد بقیه قطارها کاملا باز است.

گران پاشا افزود: سیر و حرکت همه قطارها به‌صورت عادی و در ساعت مقرر انجام می‌شود و بقیه مسافران نیز با چ%


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=21085

برچسب ها:
, , , , ,

Comments are closed.