تاریخ ارسال : ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۰۱:۳۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آخرین نتایج انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی در مازندران

مجموع آرا مأخوذه در استان مازندران یک‌میلیون و ۶۱۶ هزار و ۸۰۱ رای است.

به گزارش شلمچه نیوز از مازندران، علیرضا یونسی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مجموع آرا مأخوذه در استان مازندران یک‌میلیون و ۶۱۶ هزار و ۸۰۱ رای است.

وی با بیان اینکه واجدین شرایط این دوره از انتخابات ۲ میلیون و ۲۳۵ هزار و ۶۳۸ نفر بوده است، افزود: مجموع آرا مأخوذه ۷۲٫۰۳ درصد واجدین شرایط را تشکیل می‌دهد که آمار ارزشمندی است.

رئیس ستاد انتخابات مازندران با بیان اینکه چهار شهرستان مازندران بالای ۹۰ درصد در این انتخابات شرکت کردند، افزود: در شهرستان سوادکوه شمالی ۹۸٫۰۳ درصد، سیمرغ ۹۶٫۰۴ درصد، شهرستان نور ۹۶٫۰۴ درصد، محمودآباد ۹۲٫۰۳ درصد در انتخابات شرکت کردند.

وی تصریح کرد: شهرستان میاندورود ۸۷٫۰۸ درصد و گلوگاه با ۸۵٫۰۳ درصد در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری مشارکت داشتند.

این مسئول با بیان اینکه نتایج قطعی بعضی از شهرستان‌های مازندران مشخص شد، ادامه داد: در حوزه انتخابیه آمل از مجموع ۲۶۸ هزار و ۸۸۵ واجدین شرایط ۱۸۹ هزار و ۷۵۱ نفر شرکت کردند.

یونسی گفت: عزت‌الله یوسفیان‌ملا با ۸۴ هزار و ۴۵۳ رای از حوزه انتخابیه آمل، ولی‌الله نانواکناری با اخذ ۳۹ هزار و ۳۱۹ رای از حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار، علی محمدی شاعری با اخذ ۷ هزار و ۴۰۳ رأی از حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه، شمس‌الله شریعت‌نژاد با اخذ ۴۶ هزار و ۵۲۷ رأی از حوزه انتخابیه تنکابن، رامسر و عباس‌آباد و علی اسماعیلی با اخذ ۳۶ هزار و ۸۹۱ رأی از حوزه انتخابیه نور و محمودآباد راهی بهارستان شدند.

نتایج خبرگان رهبری در استان مازندران

۱- نورالله طبرسی

۲- صادق اردشیر لاریجانی

۳- سید رحیم توکل

۴- علی معلمی

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=12160

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.