تاریخ ارسال : ۱۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۲۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آخرین وضع بودجه نیروهای مسلح و بازنشستگان در مجلس

سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیمدرباره وضع بودجه دفاعی سال ۹۷ اظهار کرد: لایحه بودجه سال ۹۷ در هیئت دولت درحال ارزیابی و تصویب هست و بودجه دفاعی هم بخشی از آن شمرده می‌شود که مطابق اظهار دولت ۱۹ آذرماه لایحه بودجه سال ۹۷ به مجلس عرضه می‌شود.

بیشتر بخوانیدپیگیری مجلس برای افزایش حقوق نیروهای مسلحتکلیف مجلس به دولت برای تهیه ۵ درصد بودجه دفاعیپیشنهاد تازه دولت برای افزایش حقوق نیروهای مسلح + جزئیات

وی با اظهار اینکه تا به حال نشست های متفاوتی با مدیران بودجه نیروهای مسلح برای ارزیابی نظرات‌ آنان در مورد بودجه دفاعی سال ۹۷ داشته‌ایم، اظهار کرد: در این نشست ها مدیران بودجه و فرماندهان نیروهای مسلح نظرات و دیدگاه‌های خود را در مورد بودجه دفاعی اظهار کرده‌اند و ما منتظریم تا با عرضه لایحه بودجه از سوی دولت نگاه کنیم تاچه میزان توقع ها نیروهای مسلح در لایحه بودجه بر آورده شده هست.

سخنگوی کمیسیون امنیت مجلس با اشاره به با اهمیت ترین دغدغه‌های نیروهای مسلح در مبحث بودجه دفاعی، اهتمام کرد: اولین و با اهمیت ترین این دغدغه‌ها این هست که بنیه دفاعی کشور ضروری هست در تراز جمهوری اسلامی ارتقا یابد.

نقوی حسینی دنبال کرد: قسمت دوم دغدغه‌های نیروهای مسلح، مبحث بازنشستگان و نیروی آدمی شاغل در نیروهای مسلح هست که نیازمند پشتیبانی و پشتیبانی می باشند. ما در برنامه ششم برنامه ای را تصویب کردیم که در حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح همسان سازی صورت بگیرد. دولت ضروری هست این مصوبه را اجرا کند و برای این کار  نیازمند بودجه و ارزش هست که این مبحث ضروری هست در لایحه بودجه دیده گردد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77057

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.