تاریخ ارسال : ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۳۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آخوندی مقصر کلیدی کاهش بودجه های عمرانی است

محمد دامادی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با تاکید بر این‌که شخص وزیر راه و شهرسازی مسئول کاهش بودجه‌های عمرانی وزارت راه هست، اظهار کرد: در بحث بودجه‌های عمرانی زیادتر از خود عدد بودجه، میزان تخصیص‌ها به پروژه‌های عمرانی ارزشمند هست.

عضو کمیسیون عمران مجلس با اظهار " تفکر می‌کنم آقایان به جای این‌که از بودجه‌ عمرانی بزنند لازم هست هزینه‌های جاری کشور را بدرستی اداره کنند" اظهار کرد: هزینه‌های جاری کشور به طور مداوم در حال افزایش و دولت نیز بزرگتر شده و مظلوم‌ترین قسمت بودجه‌های عمرانی هست.

دامادی با تاکید بر این‌که کمیسیون عمران مجلس نسبت به کاهش بودجه‌های عمرانی تصویر العمل شایستهی نشان می‌دهد،‌افزود:‌ دولت لازم هست اهتمام کند هزینه‌های اضافه خودش را حذف کند.

وی یادآور گردید:‌ دولت بایستی نه صرفا بودجه‌های عمرانی کشور را کاهش ندهد لکن میزان تخصیص‌ها را افزایش دهد.

وی در ادامه با اشاره به این‌که قسمت عمده‌ای از دلایل کاهش بودجه‌های عمرانی به رایزنی‌های وزیر راه و شهرسازی برمی‌گردد، اظهار کرد:‌ وی لازم هست در دولت از بودجه‌های عمرانی دفاع نماید،‌ نباید همیشه بحث را به اینجا برسانیم که بگوییم وضعیت مراجع پولی مطلوب و پول نداریم.

عضو کمیسیون عمران مجلس تاکید کرد:‌ لازم هست بتوانیم دولت را متقاعد کنیم، بنده که در هیئت دولت نیستم یا در نشست ها کمیسیون زیربنایی دولت حضور ندارم. وزیر راه و شهرسازی لازم هست دولت را متقاعد کند تا بودجه‌های جاری را نسبت به بودجه‌های عمرانی متناسب کند.

وی اظهار کرد:‌ وزیر راه و شهرسازی لازم هست دولت را با خودش همراه کند تا به مساله بودجه عمرانی نگاه ویژه‌ای دارا باشند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=78494

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.