تاریخ ارسال : ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۲۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آذبایجان غربی| ۳ پیشنهاد اتاق بازرگانی ارومیه به تصویب مجلس رسید

حسن انتظار در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، ، با اهتمام بر ارزش تداوم معیت اثر بخش دولت‌ها با تشکل‌های مربوط به بخش خصوصی گفت: اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه به عنوان یکی از قدیمی‌ترین تشکل‌های این حوزه ملحق شده کوشش کرده هست تا با ایفای نقش در این حوزه به حل و فصل مشکلات مربوط با فعالین اقتصادی در حوزه‌های متفاوت پرداخت کند.

ریاست اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه تصریح نمود: اتاق ارومیه با بهره‌مندی از مشاوران مکرر در حوزه‌های متفاوت و با راه اندازی ۵ کمیسیون تخصصی و جایگاه ها تحقیقاتی و پژوهشی مربوط با رسالت‌های خود ملحق شده کوشش می‌کند تا مشکلات صنعت و تولید در این منطقه از کشور به دست کم برسد.

وی گفت: سال کنونی در همین رابطه توفیق خوبی برای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه حاصل شد که طبق آن سه پیشنهاد کمیسیون‌های تخصصی اتاق بازرگانی ارومیه در قالب طرح عرضه شده از سوی اتاق ایران به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید.

ریاست اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه با اظهار امیدواری بر تکرار نشدن نارسایی‌های پیشین در ارتباطات دو استان گفت: در دیدار استانداران اربیل عراق و آذربایجان غربی قرار شد میز اتاق ایران در اربیل راه‌اندازی شده و فعال‌تر گردد تا مناسبات اقتصادی بخش‌های خصوصی دو طرف با وضع مساعدتری به داد و ستد باهم بپردازند.

انتظار با اشاره به اتمام پروژه توسعه فیزیکی ساختمان اتاق ارومیه و با تعریف فعالیت‌های خیرخواهانه  اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه در سال ۹۶ گفت: اتاق ارومیه سال کنونی افزون بر ۸۴۰ میلیون تومان کمک مالی به مباحث خیرخواهانه داشته که دربردارنده کمک به زمین لرزه زدگان کرمانشاه، احداث و نوسازی مدرسه در منطقه های سیل زده ارومیه، کمک به آزادسازی زندانی های جرائم غیر عمد و تأمین هزینه‌های کاروان‌های راهیان نور و زوار حرم امام خمینی (ره) بوده هست.

ریاست اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه گفت: جدیدا برای آسان سازی امورات فعالین اقتصادی و اعضای اتاق ارومیه دفاتر نمایندگی اتاق در چهار شهرستان ماکو، خوی، پیرانشهر، و مهاباد راه‌اندازی شده هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=92414

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.