تاریخ ارسال : ۱۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۹:۳۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آرفی هم نظیر پژمان عاشق سینما هست!

خبرآنلاین: اشپیتم آرفی مهاجم سابق تیم‌های پیام مشهد، پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز چند صبایی هست که در ایران، مقابل دوربین می‌رود.

اشپیتیم آرفی مهاجم اسبق پرسپولیسی ها در مورد علاقه اش به بازیگری سخن می گوید و می گوید: «علاقه خاصی به سینما دارم و شاید بتوانم این را بگویم که درست نظیر پژمان جمشیدی، عاشق سینما و بازی در فیلم ها و سریال ها هستم. »

»آرفی که زبان فارسی را به نحو جالبی گفت وگو می کند، اضافه کرد: «در ایران تا کنون سه، چهار سریال و دو، سه فیلم سینمایی بازی کرده ام. دوست دارم این کار را ادامه دهم. به من بیان می کنند فارسی را با لهجه زیبایی گفت وگو می کنی و به همین سبب، دوست دارم دو مرتبه هم در فیلم های ایرانی شرکت دارا باشم. آخرین کارم من، حضور در یک فیلم سینمایی با کارگردانی نهایت تبریزی به اسم ما همه با هم هستیم، هست.» » از آرفی در مورد مطالباتش از باشگاه پرسپولیس نیز پرسیدیم که اظهار کرد: «همچنان در حال مذاکره و گفت وگو هستیم تا بتوانیم بدون ادامه دادن به شکایت ها، به پولم برسم. من هرگز نمی خواستم از پرسپولیس شکایت کنم چون ایران و باشگاه پرسپولیس را خانه خودم می دانم ولی کاری با من کردند که ملزم به شکایت گردیدم. »


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94770

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.