تاریخ ارسال : ۲۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۲۰:۰۵ دیدگاه‌ها برای آسمان هفته پرگل لیگ برتر ایران آبی ماند+ جدول لیگ بسته هستند نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آسمان هفته پرگل لیگ برتر ایران آبی ماند+ جدول لیگ

در روز پایانی هفته نهم لیگ برتر ایران در شهرهای تهران، اصفهان، قم، اهواز امروز با انجام پنج دیدار به پایان رسید.

به گزارش شلمچه نیوز، هفته نهم لیگ برتر ایران عصر امروز با تدام صدر نشینی استقلال تهران خاتمه یافت و شرح بازی های امروز ۲۹ مهر ۹۴ در ادامه می خوانید:
استقلال ۱ – اس.خوزستان ۱


مهدی رحمتی، حنیف عمران‌زاده، هرایر مگویان، میثم مجیدی، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، یعقوب کریمی، آرش برهانی، پروپجیچ، سجاد شهباز زاده و میلاد فخرالدینی.

سرمربی: پرویز مظلومی

استقلال‌خوزستان:

خسوس، سید جلال عبدی، محمدطیبی، موسی کولیبالی، عقیل کعبی، ادواردو، میثم دورقی، حکیم نصاری، رحیم زهیوی، حسن بیت سعید، روح الله سیف الهی.

سرمربی: عبداله ویسی

گل:

سانتر زیبای حکیم نصاری را عقیل کعبی ربا زیبایی وار د دروازه رحمتی کرد. بازهم رحمتی در این صحنه در خروج از دروازه مشکل داشت و البته مدافعان استقلال هم در یارگیری اشتباه کردند.

سانتر زیبای آرش برهانی را سجاد شهباززاده رها کرد تا پروپجیچ با یک ضربه دیدنی به زیر طاق دروازه بکوبد.

دقیقه حساس:

دقیقه ۲ : روح الله سیف الهی توپ را مهدی رحمتی دزدید اما نتوانست کار خاصی را از پیش ببرد.

دقیقه ۸ : شوت حکیم نصاری از پشت محوطه جریمه را مهدی رحمتی به راحتی دفع کرد.

دقیقه ۱۷ : حسن بیت سعید در یک صحنه یک مدافع استقلا ل ازپیش رو برداشت اما رحمتی اجازه نداد اولین گل استقلال خوزستان به ثمر برسد. رحمتی ضربه فنی بیت سعید را با کف دست جمع کرد.

دقیقه ۲۱ : امید ابراهیمی از روی ضربه ایستگاهی ضربه ای به سمت دروازه زد اما توپ با اختلاف زیاد به بیرون دروازه رفت.

دقیقه ۳۵ : پاس عمقی زیبای امید ابراهیمی به آرش برهانی رسید، او در فرصت دروازه خالی توپ را به پروپجیچ داد اما این بازیکن از پس باز کردن دروازه خالی برا نیامد.

نفت تهران ۲ – راه آهن ۰

ورزشگاه:

تختی

داور: 

پیام حیدری ـ کمک ها: علی میرزابیگی و محمد راهی

نفت:

وحید شیخ ویسی، سیامک کوروشی، سید جلال حسینی، مهدی شیری، محمد دانش گر، وحید حمدی نژاد، حمید بوحمدان، وحید امیری، پیام صادقیان، مهدی مومنی و آلویزنانگ

سرمربی: علیرضا منصوریان

راه آهن:

ایگور نتزیچ، ابراهیم کریمی، حسین خیری، میلاد محمدی، حمیدرضا دیوسالار، احمد مهدی زاده، بهادر عبدی، میلاد ابطحی، سباستین استرندوال مهرداد محمدی و امین منوچهری

سرمربی: مهدی تارتار

دقیقه حساس:

دقیقه ۲: محمد دانشگر با ضربه سر دروازه راه آهن را گشود اما ضربه اش توسط داور آفساید اعلام شد.

دقیقه ۳۵: یک ضربه کاشته نصیب راه آهن شد که حرکت منصوریان در کنار زمین جالب بود. منصوریان با وجود اینکه ضربه از فاصله دوری نواخته می شد، مثل زمانی که پنالتی نواخته می شود، پشتش را به توپ کرد و صحنه را نگاه نکرد.

دقیقه ۳۶: الویس نانگ پا به توپ از راست گریخت و لی در محوطه جریمه محکم توپ را به بیرون زد.

باز هم نگرانی عجیب منصوریان دیدنی بود

دقیقه ۴۳: او در حالی که یک ضربه کاشته نصیب راه آهن شده وخطرناک هم نبود ۲دست خود را بالا برده وبا فریاد سیامک کوروشی را صدا زد وبه او علامت استقرار داد.

حاشیه:

* یک ساعت قبل از شروع بازی علیرضا رحیمی مدیرعامل راه آهن وارد زمین شد و به جمع کادرفنی اضافه شد و با آنها صحبت کرد و در کنار تماشاچیان قرار گرفت.

* منصوریان که تیمش تا حالا برد در لیگ برتر نداشته، بعد از به ثمر رسیدن گل، نشان از استرس بالا و خوشحالی اش بابت برد داشت.

* بعد از برنامه نود برادران محمدی بیشتر از قبل مورد توجه معدود تماشاگران حاضر هستند.

* یکی از تماشاگران حاضر در ورزشگاه با داد و فریادهای متوالی همه حتی ناظران و نماینده فدراسیون را عصبانی کرده و به او تذکر دادند که ساکت باشد.

* کارلوس سانتوس مدافع مصدوم نفت و مهدی جعفرپور بازیکن فصل گذشته پرسپولیس که به تیم راه آهن پیوسته است، از جایگاه ویژه بازی را دنبال می کند.

استقلال اهواز ۲ – پدیده ۳

ورزشگاه: 

تختی اهواز

داوران : 

علیرضا فغانی – جلیل شعرانی – محمدرضا مدیرروستا

استقلال اهواز:

پرویزکریمی، سعیدسالارزاده، مهدی اسلامی، طالب ریکانی، مرتضی منصوری، فرزادآشوبی، شاهین مجیدی، محسن حمیدی، حسین بهرامی، حمزه خذیراوی و رضا بهمئی.

سرمربی : علی حنطه

پدیده مشهد:

مجتبی روشنگر، حسین مرادمند، ایگور پراویچ، رضا ناصحی، مسعود نظرزاده، میثم نقی زاده، کریم احمدی، حسین بادامکی، مهدی خیری، محسن یوسفی و یونس شاکری.

سرمربی : رضا مهاجری

دقیقه حساس:

دقیقه ٧ : ضربه شوت محسن یوسفی با دخالت دفاع اهوازی ها به کرنر رفت.

گل :

دقیقه سی و هفت یونس شاکری رو سانتر ارسالی زیبا از سمت راست زمین گل اول را به ثمر رساند.

سانتر محسن حمیدی در دقیقه ۳۹ را سعید سالارزاده با ضربه سر به گل اول استقلال اهواز تبدیل کرد.

حاشیه :

*عادل کلاه کج که به دلیل محرومیت در لیست ۱۸ نفره استقلال اهواز حاضر نیست ، از جایگاه تماشاگران بازی را تماشا می کند.

*پیش از شروع بازی ناصحی ،بادامکی ،شاکری و مهدی خیری به سمت حنطه رفتند.

*در غیاب عادل کلاه کج ، محسن حمیدی بازوبند کاپیتانی را روی بازو بسته است.

صبای قم ۲ – فولاد ۱
پاس در عمق زیبای فشنچگی به محوطه جریمه صبا را ماچادو رها کرد تا به لک برسد اما ساسان انصاری از راه رسید و توپ را درون دروازه صبا قرار داد تا در آغوش اسکوچیچ قرار گیرد.

سانتر علی‌محمدی از جناح چپ را صادقی مدافع جلو کشیده صبا به زیبایی با ضربه سر در گوشه پایین دروازه سلیمی قرار داد تا صبا در خانه از حریفش عقب نباشد.
دقیقه حساس:

دقیقه ۵: ضربه آزاد صادقی از گوشه راست محوطه جریمه فولاد از کنار دروزاه به بیرون رفت.

دقیقه ۴۴: شوت سر ضرب ابراهیمی از پشت محوطه جریمه به شکل خطرناکی از نزدیک کنج دروازه فولاد راهی اوت شد.

دقیقه ۱+۴۵: پاس‌های پیاپی صبایی‌ها پشت محوطه فولاد در سمت راست به آقازمانی رسید که سانتر او را قاضی با یک ضربه آکروباتیک ناقص زد تا توپ به راحتی در اختیار سلیمی قرار گرفت.

دقیقه ۴۷: شوت اوسانی به سمت چپ پایین دروازه فولاد بعد از فرار به داخل محوطه جریمه موقعیت جدی را خلق کرد که سلیمی این توپ را در آغوش گرفت.

دقیقه ۵۶: علی‌محمدی بعد از حمل توپ از سمت چپ زمین به پشت قوس محوطه فولاد رسید اما شوت او را سلیمی جمع کرد.

دقیقه ۵۷: شوت اوسانی از سمت راست زمین با اختلاف کم از کنار تیر عمودی دروازه فولاد راهی اوت شد.

حاشیه:

* علی دایی به همراه تمام اعضای کادر فنی صبا پیش از بازی به سمت نیمکت فولاد رفتند و از اسکوچیچ و دستیارانش استقبال کردند.

* علی‌محمدی تنها بازیکن صبا بود که پیش از بازی به سمت فولادی‌ها رفت.

* ماچادو مدافع صبا که در بازی با پرسپولیس دستش شکسته بود امروز با دست بانداژ شده بازی می‌کند.

* خطای هند پشت محوطه‌ای که دقیقه یک برای فولاد گرفته شد با اعتراض علی دایی و ماچادو همراه شد.

* اختلال اینترنت ورزشگاه یادگار امام قم ارسال اخبار را برای خبرنگاران با مشکل مواجه کرده است.

* محمد آرام طبع در دو صحنه متوالی در برخورد با بازیکنان فولاد نقش بر زمین شد که این مسئله اعتراض شدید علی دایی و این بازیکن را در پی داشت البته صحنه آهسته نشان داد که برخوردی با این بازیکن رخ نداده است.

* بعد از گل فولاد دایی و اسکوچیچ جنب و جوش زیادی در کنار زمین ندارند و تماشاگر بازی هستند.

* هواداران قمی از علی دایی می‌خواهند محسن کرمی تنها بازیکن بومی صبا را وارد زمین کند.

ذوب آهن ۰- گسترش فولاد ۰

دقیقه ۶: برتری نسبی بازیکنان گسترش در نهایت باعث شد که بازیکنان این تیم با یک حمله برنامه ریزی شده توپی را روی سر باتیستا سانتر کنند که هم با ضربه سر این توپ را با اختلاف کمی از بالای دروازه به اوت فرستاد.

دقیقه ۱۵: سانتر حسن زاده از جناح چپ در محوطه جریمه می توانست بازیککنان این تیم را در موقعیت خوبی قرار دهد که گئورگیف دروازبان گسترش با هوشیاری بیرون آمد و توپ را مهار کرد.

دقیقه ۲۲: ایوب کلانتری پشت ضربه خطای که در بیرون از محوطه جریمه و در قسمت چپ گرفته شده بود ایستاد ، او توپ را کات دار به سمت دروازه فرستاد که واکنش خوب مظاهری توپ را دور کرد و در برگشت هم بازیکنان گسترش نتوانستند این موقعیت را تبدیل به گل کنند.

دقیقه ۲۶: بازیکنان ذوب آهن که کم کم در زمین گسترش حاضر شدند سانتر رجب زاده از جناح راست نزدیک بود که به گل اول بازی تبدیل شود که گئورگیف با مشت توپ را دور کرد.

دقیقه ۲۸: پرتاب اوت از جناح چپ در یک رفت و برگشت رجب زاده را در محوطه جریمه صاحب موقعیت کرد او هم با یک چرخش صادقی را صاحب موقعیت کرد که ضربه آرام صادقی در دستان گئورگیف جای گرفت.

درقیقه ۳۰: بازیکنان ذوب آهن بار دیگر با پاسهای کوتاه خودشان را به پشت محوطه جریمه گسترش رساندند که در نهایت این توپ به تبریزی رسید او هم با یک شوت ناگهانی برخلاف جهتی که گئورگیف حضور داشت این دروازبان را مجبور به واکنش کرد او هم توپ را به اوت فرستاد.

دقیقه ۴۰: رجب زاده پشت ضربه خطای ایستاد که سانتر خطرناک کاپیتان ذوب در محوطه جریمه علی حمام را صاحب موقعیت کرد ولی او نتوانست ضربه سری را به توپ بزند تا در نهایت توپ به اوت برود.

دقیقه ۵۵: خطاییکه روی تبریزی صورت گرفت یک ضربه ایستگاهی را نصیب بازیکنان ذوب آهن کرد که در حالی که حدادی فر و رجب زاده با تجربه هم پشت تو پ ایستاده بودند در نهایت حسن زاده به توپ ضربه زد تا توپ با اختلاف از بالای دروازه بیرون رود.

دقیقه ۶۱: ضربه کرنر به نفع ذوب باعث شد که همه بازیکنان این تیم برای گل زدن، جلو بیایند که ضربه کرنر رجب زاده هادی محمدی را صاحبه موقعیت کرد ولی او ضربه سر آرامی به توپ زد و توپ به اوت رفت.

حاشیه:

* یحیی گل محمدی از عملکرد بازیکنانش ناراضی است و در مقابل موقعیتهایی که بازیکنان این تیم از دست می دهند در کنار زمین با اخم و حرکات دست به آنها اعتراض می کند.

* در دقیقه ۳۶ بازی کرنر کوتاه رجب زاده و پاسکاری او با حدادی فر باعث شد که مدافعان گسترش روی حدادی فر خطا کنند ولی داور آوانتاژداد و رجب زاده هم توپ را به اوت فرستاد این مساله باعث شد که گل محمدی به شدت به فغانی اعتراض کند.

کاوه رضایی که از ناحیه بینی دچار آسیب دیدگی است با ماسک وارد بازی شد که همین مساله چهره او را در زمین متفاوت کرده است.

جدول لیگ برتر (۹۴-۹۵) – جام خلیج فارس

لیگ برتر جام خلیج فارس
تیم بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ استقلال ۹ ۵ ۳ ۱ ۱۵ ۱۰ ۵ ۱۸
۲ سپاهان ۹ ۴ ۴ ۱ ۱۰ ۵ ۵ ۱۶
۳ استقلال خوزستان ۹ ۴ ۴ ۱ ۸ ۴ ۴ ۱۶
۴ ذوب آهن ۹ ۴ ۳ ۲ ۸ ۳ ۵ ۱۵
۵ صبای قم ۹ ۳ ۵ ۱ ۹ ۷ ۲ ۱۴
۶ تراکتورسازی ۹ ۳ ۴ ۲ ۸ ۵ ۳ ۱۳
۷ پدیده ۹ ۳ ۴ ۲ ۱۰ ۹ ۱ ۱۳
۸ ملوان ۹ ۳ ۴ ۲ ۷ ۶ ۱ ۱۳
۹ گسترش فولاد ۹ ۳ ۴ ۲ ۷ ۷ ۰ ۱۳
۱۰ سایپا ۹ ۴ ۱ ۴ ۷ ۸ ۱۳
۱۱ پرسپولیس ۹ ۳ ۲ ۴ ۱۳ ۱۴ ۱۱
۱۲ راه‌آهن ۹ ۲ ۳ ۴ ۱۳ ۱۳ ۰ ۹
۱۳ نفت تهران ۸ ۱ ۵ ۲ ۸ ۸ ۰ ۸
۱۴ سیاه جامگان ۹ ۲ ۱ ۶ ۵ ۹ ۷
۱۵ استقلال اهواز ۸ ۱ ۲ ۵ ۴ ۱۴ -۱۰ ۵
۱۶ فولاد ۹ ۰ ۳ ۶ ۶ ۱۶ -۱۰

در این مسابقه ابتدا تیم میهمان با گل کعبی از میزبان پیش افتاد اما آ%


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=3673

Comments are closed.