تاریخ ارسال : ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۱۸:۳۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آسمان هم به حال تراکتورسازی گریست!

 به گزارش خبرنگار طرفداری در تبریز؛ تیم های تراکتورسازی تبریز و پدیده مشهد در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۲-۱ به سود پدیده به پایان رسید.

هفته نوزدهم لیگ برتر
یکشنبه ۱۸ بهمن، ساعت ۱۴:۳۰
ورزشگاه یادگار امام تبریز

گروه داوری: داور: سیدحسین زرگر ، کمک ها: آرمان اسعدی، علی دودانگه و یاسر همرنگ؛ ناظر داوری: حسین نجاتی

ترکیب دو تیم

تراکتورسازی:
محمدرضا اخباری، محمد ایرانپوریان، شجاع خلیل زاده، خالد شفیعی، شاهین ثاقبی، بختیار رحمانی، آگوستو سزار، آلویس نانگ، مهدی کیانی، سعید آقایی و مهدی شریفی

پدیده:
مجتبی روشنگر،  احمد آل نعمه ، محمدرضا ناصحی، مسعود نظرزاده، محمدحسین مرادمند، محسن یوسفی، مصطفی احمدی،  میثم نقی زاده، معین عباسیان، مهدی خیری ، فرشاد سالاری


گزارش بازی

نیمه اول:

در پانزده دقیقه ابتدایی بازی تراکتور تیم برتر میدان بود و رفته رفته با سوار شدن بر بازی چند موقعیت نیز روی دروازه پدیده ایجاد کرد که حاصلی در پی نداشت. سانتر ایرانپوریان در دقیقه ۱۷ و ضربه سر خطرناک بختیار رحمانی می توانست گل تراکتور را رقم بزند که ضربه این بازیکن با اختلاف اندک راهی راهی اوت شد. در دقیقه ۲۱ بازی بازهم یک سانتر دیدنی از ایرانپوریان می توانست برای تراکتور یک گل به همراه داشته باشد که ضربه شریفی روی این سانتر، مماس با تیرک افقی دروازه به بیرون رفت.  در ادامه کار صحنه خاصی روی دروازه ها رخ نداد تا اینکه نیمه اول با نتیجه صفر بر صفر به پایان برسد. لازم به ذکر است که پدیده ای ها در این نیمه حتی یک موقعیت گل هم نتوانستند روی دروازه حریف ایجاد کنند.

نیمه دوم:

نیمه دوم پس از وقفه ۲۸ دقیقه ای به دلیل بارش برف از سر گرفته شد و پدیده ای ها در دقیقه ۵۲ صاحب یک ضربه پنالتی شدند که این ضربه را محسن یوسفی در دقیقه ۵۳ به گل تبدیل کرد تا نتیجه بازی یک بر صفر به سود تیم میهمان شود. بلافاصله پس از دریافت گل، تراکتوری ها چند موقعیت گل را روی دروازه حریف ایجاد کردند که این حملات حاصلی در پی نداشت. سانتر خطرناک آقایی در دقیقه ۶۳ از سمت چپ را آگوستو می توانست با یک شیرجه مناسب به گل مساوی تبدیل کند که این اتفاق رخ نداد و توپ از کنار دروازه روشنگر به بیرون رفت. تراکتوری ها در دقیقه ۶۴ روی خطای هند مدافع پدیده تراکتوری ها صاحب یک ضربه پنالتی شدند که این ضربه را محمد ایرانپوریان برخلاف جهت حرکت دروازه بان تبدیل به گل مساوی تیمش کرد. سانتر عباسیان در دقیقه ۷۳ از روی ضربه کرنر را فریبرز گرامی با یک ضربه سر شیرجه ای استثنایی وارد دروازه اخباری کرد تا نتیجه بازی دو بر یک به سود پدیده شود. برنامه تراکتوری ها در ده دقیقه پایانی برای باز کردن دروازه پدیده، شوت از پشت محوطه جریمه و سانترهای بلند بود که هیچ حاصلی در پی نداشت تا نتیجه کار دو بر یک به سود پدیده به پایان برسد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=10942

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.