تاریخ ارسال : ۰۴ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۱:۳۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آغاز شفافیت از خانه و مدرک تحصیلی روحانی

٢٩٧ امین شماره هفته نامه ۹ دی امروز شنبه دوم دی ماه ۹۶ روی دکه‌های مطبوعاتی قرار گرفت.

به گزارش شلمچه نیوز، تیتر یک این هفته ۹دی با عنوان «آغاز شفافیت از خانه و مدرک تحصیلی روحانی» گزارشی است درباره راستی ازمایی اظهارات روحانی مبنی بر ضرورت شفافیت مسئولان در ارتباط با مردم.

پرونده ویژه ۹دى این هفته با عنوان «قلب تهران نیاز به جراحی دارد»! مطالبی پیرامون آلودگی هوای تهران و سیاسی کاری مدیریت شهری و دولتی در لین قضیه و همچنین پیدا نبودن شهردار تهران در این ایام منتشر کرده است. «واردات کثیف و آلودگی سیاسی» از مطالب این پرونده است که به دروغ پردازیهای زنگنه و ابتکار درباره آلایندگی بنزینهای داخلی و وارداتی پرداخته است.

یادداشت اول ۹ دی این هفته را محمدصادق شهبازی درباره نحوه انتقاد از مسئولین و انقلابیگری و محافظه کاری نوشته است.

بخش چهلم از سلسله مطالب کتاب هاشمی از نگاهی دیگر نوشته کامران غضنفری، با عنوان «اصلاح طلبی صد درصد آمریکایی» در صفحه جریان شناسی منتشر شده است.

گزارش ویژه صفحه اقتصادی ۹دی با عنوان «کاش هنوز به رای مردم چشم داشتید» گزارشی در مقایسه ادعاهای روحانی در ایام انتخابات و عملکرد دولت دوازدهم درباره یارانه و قیمت بنزین منتشر کرده است.

همچنین در ۹دى ٢٩٧ام گفتارها و نوشتارهایی از دیگر شخصیت ها منتشر شده است: دکتر شهریار زرشناس، دکتر حسین کچوئیان، عزت الله ضرغامی، حجت الاسلام پژمانفر، محمد ایمانی، حسین شمسیان، حجت الاسلام علی مهدیان، محمدمهدی دادمان، عبدالجواد کنعانی و …

هفته نامه سیاسی، فرهنگی اجتماعی ۹دی را هر شنبه از کیوسک های مطبوعاتی سراسر کشور بخواهید. جهت ارتباط با شماره ۰۲۱۳۳۵۰۸۷۰۶ تماس گرفته و یا به سایت ۹day.ir مراجعه نمائید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=80390

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.