تاریخ ارسال : ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۴:۳۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آغاز طرح محرومیت زدایی در ۳ دهستان از تابع استان تهران

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار علی نصیری فرمانده سپاه حضرت سید الشهداء (ع) استان تهران در حاشیه آغاز طرح محرومیت‌زدایی دهستان اخترآباد ملارد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتدار ملارد با اشاره به تأکیدات رهبر انقلاب ذر خصوص محرومیت‌زدایی مناطق کم برخوردار گفت : برابر فرمایشات رهبر معظم انقلاب و تأکیدات ایشان به مجموعه سپاه پیرامون استفاده از ظرفیت‌های سپاه در راستای محرومیت‌زدایی ، فرمانده محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ابلاغی بیش از ۱۰۰ دهستان را در کل کشور در طرح محرومیت‌زدایی پیش‌بینی کردند که در این طرح،  3 دهستان نیز در مجموعه سپاه استان تهران مورد پیشنهاد قرار گرفت.

وی افزود : در حال حاضر در استان تهران ۳ دهستان در طرح مأموریت محرومیت‌زدایی سپاه قرار دارد که دهستان اخترآباد از توابع شهرستان ملارد یکی از این دهستان‌ها و روستای محمدآباد قمشلو یکی از بخش‌های محروم این دهستان است.

نصیری در تشریح مأموریت محرومیت‌زدایی نقاط کم برخوردار و محروم استان تهران توسط سپاه حضرت سیدالشهدا استان تهران اظهار کرد: قرار بر این است نیازمندی‌هایی که این دهستان‌ها به آن دچار هستند در راستای رفع محرومیت‌ها شناسایی و برنامه‌ریزی‌های لازم انجام و اقدامات عملیاتی صورت بگیرد . تلاش می‌کنیم با اقدامات جهادی به نتیجه حاصل که همان تأکیدات رهبر انقلاب است ، برسیم .

وی با اشاره به نقاط کوچک و محروم در استان تهران ، تصریح کرد: علاوه بر این سه دهستان نقاط محروم دیگری نیز به‌صورت بخش‌های پراکنده  در مناطق مختلف وجود دارد که در  آن‌ها نیز کار محرومیت‌زدایی را آغاز کردیم . در حال حاضر در شهرستان‌هایی همچون اسلامشهر، پردیس، پیشوا و منطقه بهارستان اقدامات جهادی در راستای رفع محرومیت‌ها پیش‌بینی و در حال برنامه‌ریزی وانجام است.

فرمانده سپاه حضرت سید الشهداء (ع) استان تهران با اشاره به افزایش فعالیت‌های گروه‌های جهادی پزشکی اذعان کرد: مضاف بر این‌که گروه‌های جهادی در بخش‌های عمرانی حجم فعالیت‌های خود را گسترش دادند ،در بخش‌های پزشکی نیز به‌طور کامل حجم کار افزایش‌یافته است.

وی با اشاره به الویت مجموعه سپاه حضرت سید الشهداء استان تهران در مأموریت محرومیت‌زدایی مناطق کم برخوردار اظهار کرد:  در سال جاری تلاش خواهیم کرد روی نقاط پراکنده محروم و ۳این دهستان  موجود در برنامه تمرکز کنیم تا بتوانیم در استان در راستای تأکیدات رهبر معظم انقلاب رهبر قدم برداریم.

نصری با اشاره به مشارکتی بدن اقدامات  فعالیت‌های انجام‌گرفته در محرومیت‌زدایی مناطق محروم گفت : اقداماتی که پیش‌بینی‌شده است یک کار مشارکتی است . یعنی هم باید بخش‌های اجرایی دولت اعتبارات را که در این زمینه‌ها دارند بیاورند و هم خیرین و هم مجموعه سپاه و قرارگاه گروهای جهادی وارد میدان شوند. خوشبختانه قرارگاه محرومیت‌زدایی استان تهران شکل‌گرفته است تا بتوانیم این کار را دنبال کنیم .

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=28386

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.