تاریخ ارسال : ۰۱ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۲۳:۲۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آقایان پینوکیو فهمید، شما چرا پایان این داستان را نمی فهمید!

پینوکیو بعد از شصت قسمت، فهمید که گربه نره و روباه مکار سرش کلاه می گذارند و راهش را از آنها جدا کرد، مانده ام که برخی از مسئولان کشورمان ۳۷ سال بعد از انقلاب، با این همه فریبکاری آمریکا و اروپا در این سال ها چگونه فکر می کنند آنها عوض شده اند

به گزارش شلمچه نیوز، حجت الاسلام حمید رسایی نوشت: داستان حیله ها و نقشه های شومی که گربه نره و روباه مکار برای پینوکیو می کشیدند تا فریبش دهند، یادتان هست؟ چقدر فریب خورد پینوکیوی چوبی تا بالاخره فهمید که اینها در بسیاری از مواقع با هم یکی هستند، فقط می خواهند سر او کلاه بگذارند.

دیروز عاقل مردی را در صف نانوایی دیدم که می گفت: پینوکیو بعد از شصت قسمت، فهمید که گربه نره و روباه مکار سرش کلاه می گذارند و راهش را از آنها جدا کرد، مانده ام که برخی از مسئولان کشورمان ۳۷ سال بعد از انقلاب، با این همه فریبکاری آمریکا و اروپا در این سال ها چگونه فکر می کنند آنها عوض شده اند، خیر ما را می خواهند و دلشان برای ما می سوزد!؟

پینوکیو بعد از شصت قسمت، وقتی این را فهمید، مزدش را از خالق قصه اش گرفت و آدم شد، برخی از سیاسیون ما اما ۳۷ سال بعد از انقلاب، پینوکیو شده اند، به جای بیان واقعیت، خیلی راحت در قامت سخن‌گویان وزارتخانه آمریکا این مصوبه ضد ایرانی را توجیه می کنند و غلط تحویل مردم می دهند!

index

اوباما قانونی را که می توانست امضا نکند، امضا کرد و مطابق آنچه مدافعانی چون آقای لاریجانی و ظریف اظهار داشته اند، برجام نقض شد اما جان کری بلافاصله نامه ای نوشت به آقای ظریف که my javad، نگران نباش، چیزی نیست ما در آینده به برجام پایبندیم، شما همچنان به تعهدات در از بین بردن توان هسته ای ایران عمل کن! درست مثل حیله هایی که روباه مکار و گربه نره با همدستی هم بکار می بردند و سر پینوکیو را کلاه می گذاشتند، یکی نقشه می کشید تا بدوشد یکی کمک می کرد تا پینوکیو از آنها دل نکند. عروسک چوبی قصه ما هر بار، برای فرار از مخمصه ای که گرفتارش شده بود و جرأت بازگشت به خانه را نداشت، دروغی می بافت و به خورد اطرافیانش می داد و این دماغش بود که درازتر می شد!

عراقچی در قامت مدافع اقدام خصمانه آمریکایی ها می گوید: نامه جان کری یک تضمین بین المللی است. یکی نیست از عراقچی بپرسد: مرد حسابی او اگر تضمین سرش می شد که الان آن را نقض نمی کرد! آقای محترم، تو باید به نامه جان کری استناد کنی یا به نامه رهبرت؟ طبق نامه رهبری، این قانون تحریم جدیدی است، یعنی برجام نقض شده و شما باید اقدامات تان را متوقف کنید تا آنها تجدید نظر کنند …

آقایان پینوکیو چوبی فهمید، شما چرا پایان این داستان را نمی فهمید! امیدوارم آقای روحانی که به زودی به ایتالیا سفر می کند، فاتحه ای بر قبر کارلو کلودی ایتالیایی بخواند که خالق اثر فاخر پینوکیو بود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=7826

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.