تاریخ ارسال : ۰۵ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۲۱:۴۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آقای باهنر! زمان، فتنه گران را تطهیر نخواهد کرد

 باهنر با بیان غیرمنتظره ای گفت: من ایشان(خاتمی) را جزو سران فتنه نمی‌دانم!

به گزارش شلمچه نیوز، محمدرضا باهنر گفت: «آقای خاتمی را برخی جزو سران فتنه می‌دانند. البته من ایشان را جزو سران فتنه نمی‌دانم ولی فکر می‌کنم آقای خاتمی در ۸۸ کوتاهی‌هایی داشته که باید جبران کند و اگر طرحی داشته باشد که بخواهد بنشیند و جبران کند و اشکالاتی را که به وجود آوردند، حل کنند حتما باید اشتباهاتش را جبران کند و اگر جبران کند می‌توان نشست و گفت‌وگو کرد.»

باهنر در حالی خاتمی را سران فتنه نمی داند که به گفته خودش خاتمی باید اشتباهاتش را جبران کند و آیا این اشتباهات در حد یک شیطنت بچگانه بوده است یا کمک به براندازی نظام و اعتشاش و ۸ ماه التهاب و هزینه سازی سنگین برای نظام؟

باهنر خاتمی را جزو سران فتنه ندانست و از باهنر باید پرسید چرا خاتمی هنوز به طور رسمی عذراخواهی نکرد و یا اینکه مسئله تقلبی را در انتخابات ۸۸ فریاد می زدند چرا در  رد آن هیچ موضعی نمی گیرد؟

باهنر باید به آن زمان پرالتهاب و ناامنی های کشور باز گردند که چرا عده ای برای منافع خود کشور و ملت را بازیچه خود قرار دادند و آیا زمان، خیانتکاران به کشور را تطیر می کند و آن همه هزینه هایی که برای کشور به وجود آوردند و بدون حتی عذرخواهی، قابل بخشش و یا باید تطهیر گردند؟

پس این سال ها متأسفانه عده ای به تطهیر عاملین فتنه ۸۸ برخواستند که از زبان کسانی بیان می شود که مردم آنها را به عنوان نخبگان سیاسی می شناسند.
بی شک سران فتنه را باید؛ میرحسین موسوی، کروبی و خاتمی دانست و اگر چه رییس دولت اصلاحات در مواقعی نقشی دو پهلو داشت اما یقینا یکی از لیدرهای اتاق فکر این جریان بوده است که هرگز از زبان او شنیده نشده است که حداقل دخالت بیگانگان را نفی کرده باشد و اصلا مرز میان فتنه گران و انقلاب و مردم این است که حضور و دخالت های دشمنان را در کشور نفی ندانسته اند و اکنون پس از آن زمان عده ای حتی طلبکار هم شده اند!

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=80630

برچسب ها:
, , , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.