تاریخ ارسال : ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ ساعت : ۲۱:۵۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آقای جهانگیری !به جای اتهام زنی ،درباره تخلف میلیاردی پاسخ‌گو باشید!

۵۰۰۳۳۳p440EDNmainانجمن

بدتر از این اتفاق عدم شفافیت دولت محترم در خصوص این پرونده و پرونده‌های این چنینی و سیاسی بازی عده‌ای در خصوص فساد و تقسیم فساد به خوب و بد و نگاه قبیله‌ای به مسئله مفاسد اقتصادی است، خواهشمند است به جای اینکه همواره اتهامات ثابت نشده‌ را به دولت‌های پیشین نسبت دهید، درباره سرنوشت مبلغ ۱۰۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰تومانی پاسخ‌گو باشید.

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در نامه‌ای خطاب به جهانگیری اعلام کرد: خواهشمند است به جای اینکه همواره اتهامات ثابت نشده‌ را به دولت‌های پیشین نسبت دهید، درباره تخلف میلیاردی پاسخ‌گو باشید.

به گزارش خبرگزاری موج، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور در نامه‌ای خطاب به جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور در رابطه با تخلف ۱۰۵ میلیارد تومانی، اعلام کرد: بدتر از همه مسائل عدم شفافیت دولت محترم در خصوص این پرونده و پرونده‌های این چنینی و سیاسی بازی عده‌ای در خصوص فساد و تقسیم فساد به خوب و بد و نگاه قبیله‌ای به مسئله مفاسد اقتصادی است، خواهشمند است به جای اینکه همواره اتهامات ثابت نشده‌ را به دولت‌های پیشین نسبت دهید، درباره سرنوشت مبلغ ۱۰۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰تومانی پاسخ‌گو باشید.
در ابتدای این نامه امده است: با وجود دغدغه‌های فراوان جناب رئیس جمهور در مسئله برجام و تمرکز کمتر ایشان در حوزه مسائل اقتصادی بر آن شدیم تا ابهام و سوالی را که این روزها ذهن دغدغه‌مندان انقلاب و کشور در حوزه اقتصاد را با شما که گویا جزو معتمدین کشور در حوزه مباحث اقتصادی هستید در میان بگذاریم.
اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در ادامه این نامه با استناد به اخبار منتشره در رسانه‌های اصلاح‌طلب و همسو با دولت در مود سخنان یکشنبه نماینده مردم تهران در مجلس، تاکید کرد: در پی آنچه در رسانه‌ها و مطبوعات همسو با دولت در رابطه با سخنان جناب آقای دکتر توکلی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی پیرامون مبلغ قابل توجه ۱۰۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ تومانی منتشر شده است- که حدوداً معادل ۳ سال یارانه پرداختی کشور، ۳۵ برابر اختلاس معروف! و ۱۰ برابر مبلغ پرونده ی بابک زنجانی است- ابهاماتی برای ما دانشجویان به وجود آمد.
در ادامه آمده است: ایشان مدعی هستند بخشی از مبلغ فوق که برای تامین دارو و نیازهای اساسی کشور از صندوق توسعه ملی قرض گرفته شده بود در زمان دولت یازدهم در برخی دستگاه‌های دولتی صرف خرید ساختمان و پرداخت پاداش به کارکنان شده است. به نظر می‌رسد اگر سخنان دکتر توکلی یا حتی بخشی از آن صحیح باشد فاجعه اقتصادی در دولت یازدهم اتفاق افتاده است و در حالی که دولت محترم انتظار معجزه اقتصادی از برجام دارد و مردم را به بهشت برین پسابرجام حواله می‌دهد چنین بی انضباطی اقتصادی در دولت شما چه توجیهی دارد؟
در پایان این نامه امده است: بدتر از این اتفاق عدم شفافیت دولت محترم در خصوص این پرونده و پرونده‌های این چنینی و سیاسی بازی عده‌ای در خصوص فساد و تقسیم فساد به خوب و بد و نگاه قبیله‌ای به مسئله مفاسد اقتصادی است، خواهشمند است به جای اینکه همواره اتهامات ثابت نشده‌ را به دولت‌های پیشین نسبت دهید، درباره سرنوشت مبلغ ۱۰۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰تومانی پاسخ‌گو باشید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=14772

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.