تاریخ ارسال : ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۱۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آقای رئیس جمهور ایکاش به اندازه سرخابی ها به زلزله هم توجه می کردید

مردم مصیبت زده استان هایی که دچار زمین لرزه شدید شده اند واقعاً در بدترین شرایط و سخت ترین لحظات زندگی خود به سر می برند .

 

به گزارش شلمچه نیوز، ایکاش دولت روحانی به جای این همه ریخت و پاش مالی در تیم های سرخابی و استخدام انواع مربیان خارجی در تیم های ملی و هزینه های سنگین برای اردوی خارج از کشور تیم های ورزشی ، قدری بحال زلزله زدگان نیز احساس مسئولیت می کردند .

 

صدها نفر از مردم مظلوم ما قربانی زلزله شده اند اما رسانه ملی و تیم ملی بر روی مسابقات تدارکاتی مانور می دهد . ایکاش وزیر ورزش و جوانان قدری با مردم غرب کشور احساس همدردی ومسئولیت پذیری و بلافاصله دستور بازگشت تیم ملی از سفرهای تدارکاتی خارجی را می داد.

 

صد حیف که بسیاری از مسئولین ما به دنبال غارت و خیانت به کشور هستند و تنها از مدیریت کشور ، ریخت و پاش های مالی را یاد گرفته اند!

 

اگر دولت به همین اندازه که به سرخابی ها مبالغ کلان پرداخت می کند به عمران و آبادانی و مقاوم سازی مناطق مسکونی غرب کشور نیز توجه می کرد امروز شاهد این همه خسارات مالی و جانی در استان های مصیبت زده نبودیم ؛ متأسفانه مسئولین ما حتی از مرگ و غم مردم در زلزله نیز به دنبال تسویه حساب های جناحی هستند و خسارات سنگین جانی و مالی این حادثه حکایت از مدیریت مسئولین کشور در ساخت و سازها می باشد .

 

حالا نمی توانیم بگوئیم رژیم گذشته مقصر هستند حدود ۴۰ سال از غارت و خیانت مدیران طاغوتی گذشته و شما برای این مردم و کشور طی سی سال چه خدماتی داشته اید ؟

اگر همین قدرت زلزله را ژاپن داشته کوچکترین خسارتی به مردم وارد نمی شد اما در کشورمان صدها قربانی مایه ننگ و تأسف است که مردم از بی عدالتی مسئولین سخت گله مند هستند .

 

حال باید گفت که آیا بازهم مسئولین ما می توانند ادعای خدمت به ملت و کشور را داشته باشند دولتی که مدعی است برای تأمین هزینه سنگین مالی تیم های ورزشی هیچگونه مشکلی ندارد باید در حوزه رسیدگی به امور آسیب دیدگان نیز اقدامات گسترده و کاملی را انجام دهد.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=74506

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.