تاریخ ارسال : ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۳:۲۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آقای رئیس جمهور به داد مردم کشور برسید؟!

m-32

جناب آقای رئیس جمهور گرانی و تورم زندگی مردم را فلج کرده است و مردم در برابر مشکلات متعدد اقتصادی کمر خم کرده اند ؛ از نظر شما نام این همه مشکلات که مردم در حوزه معیشت خود احساس می کنند را آیا می توانیم شیب ملایم یا کنترل تورم بنامیم؟!

شلمچه نیوز از ساری- شعبان وفایی نژاد؛  حضرتعالی طی شش ماه اول دولت خود برابر شش سال قیمت انواع فراورده های نفتی از گاز و بنزین و برق و … را افزایش داده اید و قیمت انواع خدمات دولتی طی شش ماه بیش از ادعاهایتان در خصوص حل مشکلات معیشتی مردم ، وارد فاز عملیاتی شده است !

در حالی که فقر و فساد ناشی از نبود حداقل های زندگی برای مردم ، کانون زندگی بسیاری از آنها را متلاشی و مسیر ناکجاآباد را به رویشان نمایان ساخته ، شما چگونه دم از ساماندهی اقتصادی و کنترل تورم می زنید ؟

قابل اطلاع شما بسیاری از کارفرماها به حق و حقوق کارگران توجهی نمی کنند و مهمترین دلیل این بی توجهی ها را در مشکلات اقتصادی می دانند ؛ این ادعا در حالی مطرح است که در دولت شما تجمل گرایی به سنتی ناصواب تبدیل شده و متأسفانه دولت مردان شما همواره به دنبال توجه به باند و جناح های سیاسی و ترویج کنسرت موسیقی  و پرداخت پاداش های کلان به بازیگران سینما و ورزشکاران تنها با هدف سرگرم ساختن مردم هستند تا موضوع فساد و فقر و معضلات اجتماعی ناشی از تورم و گرانی افسار گسیخته آنچنان برجسته نشود .

در دولت شما بیشترین اهانت ها و هتک حرمت ها به ارزش های دینی و انقلابیون می شود و شما به منتقدین خود توهین می کنید .

در حالی که گرانی ها زندگی مردم را مختل کرده شما به دنبال تعویض وزیر فرهنگ و ارشاد یا مشکل عدم برگزاری کنسرت در شهرهای مذهبی هستید !

قابل توجه شما تبعیض و بی عدالتی در ادارات و سازمان ها غوغا می کند و دلخوش به این شده اید که چند رجال سیاسی از جبهه استکبار جهانی برای شما دسته گل ارسال کرده اند .

آقای روحانی اکثر کارخانجات کشور رو به ورشکستگی و کارگران در آستانه اخراج بسر می برند ؛ شاید ندانید و شاید می دانید و به روی خود نمی آورید که بسیاری از دانشگاههای ما به محل تجمع دانشجویان معتاد تبدیل شده و وضعیت نابسمان کشاورزی / دامداری / باغداری  و صنایع تبدیل در کنار مشکلات اشتغال جوانان / مسکن و بسیاری از موارد دیگر ، خلاف ادعاهای شما را نمایان می کند .

آقای رئیس جمهور دولت شما حتی توان واگذاری تیم های سرخابی به بخش خصوصی را هم ندارد و حتی با استفاده از ابزار قدرتمند همچون قانون هم نمی توانید این کار را انجام دهید ؛ اینگونه است که فضای یأس و ناامیدی در بین مردم رو به رواج است و شما واجبات را فدای مستحبات می کنید!

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=28946

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.