تاریخ ارسال : ۲۹ آذر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۱:۳۹ 1 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آقای روحانی، شما ذره ای شجاعت ندارید!

 متاسفانه برخی که اطراف رئیس جمهور را گرفته اند و به ایشان مشاوره می دهند از جمله آقای سریع القلم، شیفته غرب و آمریکا هستند و آقای روحانی نیز بر کتاب این فرد مقدمه ای نوشته است.

به گزارش شلمچه نیوز، حجت الاسلام سید حمید روحانی، در نشست «بررسی نفوذ» در مؤسسه اندیشه امام، با اشاره به کشف اسنادی در لانه جاسوسی پیرامون ارتباط و ملاقات چند نفر از سفارت آمریکا با آیت الله منتظری در ابتدای انقلاب گفت: آنها در گزارش خود آقای منتظری را ساده توصیف می‌کنند، دشمن در ارتباط با منتظری ابتدا وی را ارزیابی می‌کند و پس از آن نقاط ضعف وی را مورد سنجش قرار می‌دهد و در نهایت از او برای رسیدن به اهداف خود استفاده می‌کند.

رئیس بنیاد تاریخ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی تصریح کرد: کسانی که دشمن در آنها نفوذ می‌کند نقاط ضعفی دارند که دشمن آن را شناسایی می‌کند، گاهی افراد جاه طلب هستند، گاهی ترسو و برخی ساده لوح هستند و اینها راه نفوذ دشمن خواهد بود.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور ما شجاع نیست و این نقطه ضعف وی به شمار می رود، اظهار کرد: متاسفانه برخی که اطراف رئیس جمهور را گرفته اند و به ایشان مشاوره می دهند از جمله آقای سریع القلم، شیفته غرب و آمریکا هستند و آقای روحانی نیز بر کتاب این فرد مقدمه ای نوشته است.

وی گفت: برخی برای پهن کردن فرش قرمز برای آمریکا به دنبال مذاکره هستند. وی افزود: نفوذ صورت گرفته است، افکار رئیس جمهور و آقای هاشمی رفسنجانی دقیقا یکی است، آقای هاشمی رفسنجانی عزت مردم و پاسپورت ایرانی را در سفر به اروپا می‌داند.

 

رسالت


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=7696

 • مهدی لامردی ۱۳۹۴-۱۰-۰۲ - ۱۸:۱۹ - پاسخ دادن

  با سلام
  یک انتقادی داشتم از سایتتون :
  قالبتون و سایتتون زیباست ولی مطالبی که قرار می دهید واقعا یکطرفه و نشان دهنده خشم شما از دولت فعلی و پیشرفت ایران و ایرانی است
  واقعا براتون متاسفام با این طرز فکر های بچه گانه همراه هستید و نمیدانم از طرف چه ارگان سازمان یا شخصی مدیریت و نظارت می شوید
  ۳۰ سال است ایران بخاطر همین طرز فکر های بچه گانه و تندگویانه هیچ پیشرفتی نداشته است و کارمون به جایی رسیده است که تنها از اینکه افغانستان از ایران پیشرفت نکرده است خوشحالیم و باز هم این طرز فکر های پوچ و بی نتیجه را ادامه می دهید. . .
  یکم دید سایتتون و مطالبی مزخرفی که قرار می دهید را تغییر دهید مردم از این طرز فکر ها دید خوشی ندارند فقط به فکر جلب بازدید کننده برای سایتتون نباشید

 • دیدگاه شما

  معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.