تاریخ ارسال : ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۳۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آقای روحانی! بعد از این با ماشین آخرین مدل به جمع کارگرها نرو!

«من به آقای روحانی رأی داده‌ام اما از او می‌خواهم دیگر با ماشین تجملاتی به جمع کارگران نرود.»
به گزارش شلمچه نیوز، مسعود فراستی منتقد سینمایی که در برنامه «هفت» حضور پیدا کرده بود، در ابتدای این برنامه گفت: چند روز پیش فیلمی یک دقیقه‌ای از رئیس‌جمهور‌مان دیدم که با ماشین آخرین مدل ژاپنی سیاه وارد سالن یک کارخانه و جمع کارگران می‌شود از درون ماشین دست به کارگران دراز می‌کند.

index
فیلم من را متعجب کرد. من به آقای روحانی رای دادم و در مصاحبه با آقای ظریف از برجام دفاع کردم و گفتم آنها که می‌گویند هم ظریف می‌خواهیم هم سلیمانی درست می‌گویند، مخلص سردار سلیمانی هم هستم.
وی می‌افزاید: اگر رئیس‌جمهور عزیزمان بپذیرد این نقد را که این رفتار واقعا اشتباه بود و از دست‌شان در رفت، خیلی خوب است. و اگر بی‌اعتنایی کند و نپذیرد که با ماشین آخرین مدل ژاپنی سیاه و کمی ترسناک‌ نمی‌شود رفت پیش کارگران، نشان می‌دهد نقدپذیر نیست. امیدوارم این نقد کوچک من به جایی برسد تا بتوان گفت؛ می‌شود رئیس‌جمهور را هم نقد کرد. این باب باز شود.

هدف آمریکا از مذاکرات ژنو زمان خریدن برای تروریست‌ها در سوریه است
آمریکا به دنبال وقت‌کشی در مذاکرات سوریه برای تقویت گروه‌های تروریستی است.
پایگاه اینترنتی گلوبال ریسرچ در تحلیلی نوشت: جنگ سوریه پس‌زمینه حقیقی نمایشی است که در ژنو در جریان است، جایی که دیپلمات‌های آمریکایی، بر عملیات مخفی سیا و پنتاگون در سوریه سرپوش می‌گذارند و برای اجرای آن زمان می‌خرند.
گلوبال ریسرچ افزود:  آنچه وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد بسیار گویا بود و هر فردی که می‌خواهد به بررسی هدف واقعی واشنگتن در سوریه بپردازد، باید از آن بهره‌ گیرد. وزارت امور خارجه آمریکا با اشاره به اینکه روسیه تلاش می‌کند از حکومت اسد حمایت کند، تاکید کرد که آمریکا هم در تلاش است به مخالفان اسد کمک کند.
در این بیانیه آمده است: «روسیه و ایران حامیان اصلی بشار اسد، رئیس‌جمهور سوریه‌اند در حالی که آمریکا گروهی از کشورهای منطقه‌ای و اروپایی را رهبری می‌کند که از مخالفان حکومت اسد حمایت می‌کنند.»
با توجه به این حقیقت که سازمان سیا و انگلیس هم با گروه‌های مخالف همکاری می‌کند، از آنها حمایت‌های لجستیکی به عمل می‌آورد، سلاح در اختیارشان قرار می‌دهد و نیروهای ویژه را آموزش می‌دهد و هم اینکه از تلاش‌های آمریکا برای گنجاندن مناطق تحت کنترل جبهه النصره در توافقنامه‌ آتش‌بس پرده برداشته شد، می‌توان به سادگی نتیجه گرفت که جنگجویان مخالف تحت حمایت غرب در سوریه متشکل از تروریست‌های شبه نظامی اسلام‌گرا و فرقه‌گرا هستند. در نتیجه بنا به آنچه آمریکا خود به آن اذعان کرد، این کشور به «مدیریت کردن» النصره و القاعده در سوریه می‌پردازد و به این ترتیب موجب طولانی‌تر شدن خونریزی‌ها می‌شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=16406

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.