تاریخ ارسال : ۱۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۰۷:۲۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آقای روحانی شما رئیس جمهور هستی نه رئیس هیأت فوتبال تهران؟!

حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان به هیأت دولت دستور پرداخت کلیه هزینه ها و بدهی ها و جرائم مالی پرسپولیس و استقلال را داد .

 

به گزارش شلمچه نیوز، وی اگر به فکر تیم های ورزشی زیرمجموعه دولت است باید سال قبل مانع از نابودی صبای قم – ملوان انزلی و پاس همدان می شد ؛ ظاهراً کلاس کار هیأت دولت به قدری پائین آمده که به فکر پرداخت جرائم مالی این تیم ها است .

 

منطق حکم می کند که به ملت ما گزارش می دادند مدیران دولتی در زمان مسئولیت روحانی به عنوان مدیرعامل سرخابی ها، چقدر در تخلفات مالی و قراردادهای جعلی مدیران منصوب به خودشان دخیل بوده و آنرا به مردم شفاف گزارش دهند.

 

گفته می شود که قوه قضائیه ۹ تن از مسئولین دولتی در جعل اسناد مالی برای دو تیم پرسپولیس و استقلال را هم معرفی کرده اما دولتی که توان برخورد با عوامل اختلاس در دو تیم را ندارد چگونه می توان از آن انتظار داشت به اختلاس در کل کشور رسیدگی کند .

 

باید خاطر نشان کرد برخی از مسئولین میلیاردها تومان پول مردم کشورمان را غارت کرده اند و ضعف و ناکارآمدی وزیر ورزش و جوانان نیز مزید بر علت شده که از این فضای نابسمان سوء استفاده های مالی بسیاری صورت بگیرد.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=72669

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.