تاریخ ارسال : ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۴:۱۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آقای سیدعلی خمینی! مطمئن باشید هنوز در بیراهه به سر می برید

آیا همان خانواده  شهید بلباسی که ملاقات کردید  و هزاران شهید و جانباز  و رزمنده  جلوتر از شما  نمی باشند؟

به گزارش شلمچه نیوز، عارف حقانی جانباز قائمشهری در باره حوادث سفر نوه امام به قائمشهر یادداشتی را با عنوان تقوا برای دیگران ارسال کردند که در زیر می خوانید:

روز شنبه  همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع)  و گرامیداشت  یادو خاطره عالم مجاهد و فرزانه آیت الله صالحی مازندرانی  که از خطه سوادکوه سرزمین درد و رنج و تدین می باشد، مراسمی  به میزبانی  امام جمعه  محترم قائمشهر و میهمانی نوه حضرت امام(ره) در مصلی شهر برگزار شد که دارای حوادثی تأسف باری بوده است که اکنون در این نوشتار به اختصار به نکاتی از آن  اشاره می گردد:

  • امام جمه محترم قائم شهر آیت الله معلمی قبل از سخنرانی میهمان برنامه نکاتی را  با احترام  و ادب  از طرف دلسوزان  نظام و انقلاب و عامه ی مردم متدین و انقلابی مازندران بلکه  ایران  در فرصت پدید آمده  به نوه حضرت امام(ره)  حاج سیدعلی خمینی  تقدیم داشتند که هرگز نه حاوی   اهانت و نه از سر تخریب بوده است؛ بلکه آنچه  که تاریخ و سالهای اخیر گواه آن بود بیان شده و بس.
  • با شروع بیانات نوه امام(ره) که به بحث تقوا  و شقوق مختلف آن پرداختند  در پاسخ به سوالات و خواسته های امام جمعه محترم قائم شهر  خود ناخواسته  یا با انگیزه از مسیر تقوا خارج  و در جمعی که تنها به احترام حضرت امام(ره)  و نیز روز شهادت امام جعفر صادق(ع)  و سالروز رحلت عالم عالیقدر صالحی مازندرانی  اجتماع  نمودند همان راهی  را رفتند که دیگران  را از آن نهی  و به تقوای زبان و عمل و…. دعوت می فرمودند.  ایشان در خصوص برادرش؛ سید حسن خمینی  فرمودند: مگر سید حسن چه کرده است؟! پاسخ این است  که سیدحسن خمینی  چه در فتنه ۷۸و چه ۸۸ همپای  فتنه گران  در اتاق فکرشان  حاضر و ناظر بودند که نمونه اش  عدم حضور در مراسم حکم  تنفیذ ریاست جمهوری قانونی  وقت بوده است  در حالیکه  در همان ساعات  آقای هاشمی  رفسنجانی  وحاج حسن آقا در مناطق ییلاقی مازندران در تفریح تابستانی بوده اند . اگر اینان  درد نظام داشتند چرا یک حرف  به نفع نظام  و مردم  و اسلام بیان نداشته اند؟! و چرا شما هنوز ایشان را در جلسات عمومی همراهی می کنید؟
  • آقای سیدعلی خمینی فرمودند: خدایا تو شاهدی و اماما  تو شاهدی  که ما در دفاع از رهبری ذره ای کم نگذاشتیم، ایشان پاسخ دهند چه قبل  و چه بعد از نامه بدون سلام آقای هاشمی به رهبر معظم انقلاب  و نیز تضرع رهبر فرزانه انقلاب در نماز جمعه  در مقابل ولیعصر(عج)  جهت دعوت  مردم به استقامت  و ایستادگی  در مقابل فتنه گران  داخلی و خارجی آیا یک حرف و یا سطر نوشته می توانند ارائه دهند؟! آیا  به همان خدا و امامی را که شاهد گرفتند  بعد از آن همنشین  با فتنه گران  در زمان  و مکان های  مختلف نشدند؟! قرائن  و شواهد و مستندات  فراوانی مطرح  است که  اینگونه  نبوده بلکه ایشان  و متأسفانه  اکثر اعضای  بیت حضرت امام(ره)  نه تنها  در این گذرگاه  خطرناک مرید رهبری نبودند بلکه همراه  و هم سخن  و هم پیمان فتنه گران  بوده و هنوز متأسفانه  در آن مسیر حرکت می کنند؟!
  • آقای سید علی خمینی فرمودند: بحمدالله در شهر بنر و تصاویر مختلف را مشاهده  کردند که نشان از ارادت  مردم قائم شهر بوده  و آن را برای  خود یک امتیاز قلمداد نمودند که باید گفت هنوز تا شهر سیاست و دروازه ورودی آن بسیار فاصله  دارید و شما را در سیاست کفایت بعید است پس بهتر است  در همان حوزه  به تقوا  و تدریس  و خودسازی بپردازید  که در عالم سیاست  ورزیدگی  کافی را ندارید، و این نهایت سادگی است.
  • چگونه است سایرین  را به رعایت تقوا  در همه زمینه ها دعوت فرمودید ولی خود  در حضور انبوه مردم عزادار آنچه  که در توان داشتید بی تقوایی نمودید؟! آیا شما از حضرت امام(ره) و بالاتر از آن از مکتب جعفری چنین روش و منشی را آموخته اید؟
  • متأسفانه مانند دیگران از رهبری هزینه کردید اگر رهبری به سیدحسن  خمینی فرمودند: قانون این است مگر فراتر از قانون هستید؟!  خود گفته اید ملاک تقواست نه ریاست و مسئولیت که به حق  گفتید اگر  چنین  است چگونه سیدحسن آقا می توانست  داد و فریاد  کند؟ مگر ایشان از آیت الله صدیقی امام جمعه موقت تهران بالاتر بودند؟ اگر نه آیا این امتیاز طلبی نیست؟
  • مطمئن باشید که هنوز در بیراهه به سر می برید چراکه  فرمودید: کسی  در پیروی  و رهروی از رهبری از ما جلوتر نیست، آیا همان خانواده  شهید بلباسی که ملاقات کردید  و هزاران شهید و جانباز  و رزمنده  جلوتر از شما  نمی باشند؟! اگر نیستند چرا امام(ره)  در تمامی  سخنرانی هایش  در مقابل رزمندگان  دفاع مقدس  و خانواده  های شهدا  ابراز شرمساری می کردند؟ آیا به راستی  قطره خونی  و یا سر سوزنی  در راه اسلام  گزیده شده اید؟ آیا ذره ای از گرد و خاک جهاد و فداکاری  به عنوان مدال افتخار  بر تن  یا پیشانی دارید که نزد امام و شهدا  در روز قیامت  شرمنده  نباشید؟!

مگر حضرت امام نفرمودند: که  هرگاه  دشمن از  ما تعریف و تمجید کرد باید  در کردار و رفتار خود شک کنیم؟ که در همین ماجرا بی بی سی از شما تعریف و تمجید کرد.

  • فرمودید سید حسن خمینی به گواهی  بعضی  حضرات  بی سواد نیست، این جمله  دقیق  و صحیح است اما اگر قرار است  که تقوا  مدرک عمل باشد  به  گذشته  نه چندان  دور  نگاه کنید. اگر امام(ره)  در خصوص  بنی صدر  و شهید رجائی  فرمودند: رجائی  عقلش از علمش بیشتر است، از همین سخن  می توان نتیجه گرفت  که درحقیقت تقوا ملاک و معیار است  نه علم  و سواد با بی تقوایی.

در آخر کلام  به عنوان  یک  هم وطن  و رزمنده ای که  روزگاری  به  فرمان  حضرت امام(ره)  تا مرز شهادت پیش رفته ام از بیت مکرم و معظم آن امام بزرگوار ساده زیست می خواهم که مانند آن عزیز سفر کرده  بیندیشید  و چون او عمل کنند و قبل از آنکه به بارگاه  و مرقد آن  پیر وارسته فکر کنند  تا دیر نشده  پا  در رکاب  رهبری گذاشته  و با اعلام  رسمی در سطح کشور  و بلکه دنیا  به این ابهامات  خط پایان دهند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=21863

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.