تاریخ ارسال : ۱۲ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۴:۴۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آقای شهردار، شهرداری بابلسر جای انتقام نیست!

شهردار بابلسر در یک اقدام غیرقانونی موجب بلاتکلیفی مردم در اداره میراث فرهنگی این شهرستان شد.

به گزارش شلمچه نیوز، در پی گزارشات مردمی و مراجعه به اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بابلسر، از وضعیت نامناسب و نامطبوع در حوزه تاسیسات برقی و سرمایشی این اداره خبر دادند.

طی پیگیری های بعمل آمده، ماجرا از این قرار است که در طی چندروز قبل در پی یک اقدام غیر قانونی شهرداری و جلوگیری مامورین یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی مبنی بر جلوگیری از تخریب آثار تاریخی (پیاده روی ساختمان شهربانی بابلسر) واقع در میدان شهربانی این شهرستان که توسط شهرداری صورت پذیرفت، شهردار این بابلسر در اقدامی عجیب و ظاهرا انتقام جویانه، برق این اداره را قطع و مردم این شهر را در حوزه مطالبات گردشگری بلاتکلیف کرد.

گفتنی است از آنجایی که اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بابلسر که مستاجر شهرداری است و شهردار این شهر به جای همکاری با این اداره که در جهت توسعه حوزه گردشگری در این شهرستان گام های بلندی بردارد متاسفانه در این ایام گرم و طاقت فرسا، دست به قطعی برق این اداره زده است.

قطعی برق توسط شهردار، ماحصل خدمت صادقانه اداره میراث فرهنگی در شهرستان بابلسر خواهد بود.

لازم به ذکر است به دنبال قطعی برق در این اداره و خاموشی تاسیسات برقی همچون کولر، یخچال، دستگاه فکس، سیستم رایانه و غیره در این اداره، مشکلات عدیده ای را برای کارکنان و افراد مراجعه کننده را به وجودآورد و افراد ارباب رجوع را در بلاتکلیفی قرار داد.

شهرستان بابلسر به عنوان شهری توریستی و اداره گردشگری به عنوان متولی حوزه گردشگری و یکی از مهمترین و حساس ترین ادارات این شهرستان است که پس از تغییر مدیریت درسال گذشته با تغییر رویکردی محسوس خدمات قابل توجهی را ارائه و در ایام عید امسال برای اولین بار رتبه نخست بالاترین شب‌ اقامت مسافرین را در استان کسب کرده است و به صورتی کاملاً علمی و قانونی درجهت مقابله با تخریب بافت تاریخی شهرستان قدم های مثبتی را برداشته است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=55458

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.