تاریخ ارسال : ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۱۷:۰۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آقای شهردار به جای جابجایی، علت و عوامل جذب نیروها را اعلام کنید!

 

شلمچه نیوز-ساری(شعبان وفایی نژاد)؛ یکی از شهرداران مازندران تعدادی از نیروهایی را که در شهرداری مربوط جذب شده و فاقد هرگونه تخصص و کارائی بوده اند را در اقدامی خردمندانه به واحدهای ستادی و عملیاتی منتقل کرد.

اما جناب آقای شهردار اجازه بدهید صادقانه و بی پرده عنوان داریم که این اقدام شما علیرغم با ارزش بودنش اما حلال مشکلات نیست؛ اگر واقعاً به دنبال برخورد با شهروندان هستید هیئتی تشکیل داده و علت و عوامل نیروهای غیرقانونی در شهرداری را به مردم گزارش دهید .

نیروهایی که به واحدهای خدماتی و عملیاتی اعزام کرده اید در واقع همان نیروهای نورچشمی مدیران شاخص در همه ابعاد از نظر پارتی بازی و رابطه بازی هستند و به هیچ عنوان تن به فعالیت های خدماتی نمی دهند.

باید اذعان داشت این توهینی بزرگ به نیروهای مخلص و صادق در واحد خدماتی است که قطعاً حضور اینگونه نیروهای مازاد و بدون تعهد و تخصص ، موجب اهانت و دلسردی نیروهای خدماتی می شود.

این نیروهای تحمیلی حتی موجب کارشکنی در کارهای خدمات رسانی می شود و در بیانی کلی تر باید یادآور شد که نیروهای سفارشی که برای کار به شهرداری وارد نمی شوند بلکه برای پوست اندازی جدید حذف مدیران کارآمد و متخصص ، که این نورچشمی ها بر قدرت وشهرت برسند، به کار گرفته می شوند.

آقای شهردار اگر واقعاً شما می خواهید در این حوزه با جدیت وارد عمل شوید اسامی نیروهای سفارشی با عوامل سفارش و چگونگی جذب آنها را به شهروندان و افکار عمومی گزارش دهید و سرانجام اینکه اگر توان اجرای این سیاست را ندارید به این نیروهای سفارشی اعلام بدارید که به منازل خود بازگردند و به آنها حقوق و مزایای مختلف پرداخت کنید اما به واحدهای خدماتی اعزام نشوند که این کار باعث کارشکنی و دلسردی نیروهای خدمت رسان این حوزه خواهد شد.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=24510

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.