تاریخ ارسال : ۰۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۵:۳۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آقای صادقی خوب است تا کمی چشمهای‌تان را باز کنید!/ درخواست برخورد جدی با نماینده خاطی را داریم

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

 

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم قضایی در محکومیت اظهارات سراسر کذب یکی ازنمایندگان مجلس علیه رئیس قوه قضائیه بیانیه‌ای صادر کرد که متن آن به شرح زیر است: 

 

فبشر عبادی الذین یستمعون القول فیتبعون احسنه

چند صباحی است که خبری واهی و سرار کذب از سوی یکی ازنمایندگان مجلس بر علیه رئیس قوه قضائیه مطرح شده است . خبری که تعیین صحت و سقم و درستی ونادرستی آن برای اشخاصی چون جنابتان به عنوان نماینده مجلس مشکلی ندارد .لازم است به جناب ایشان یاد اوری کنیم که اموال قوه قضائیه با دستور رهبری به نام خود قوه قضائیه به ثبت میرسند حتی مصوبه ی شورای پول و اعتبار هم بوده است و لهذا امری قانونی است  بی تردید این حرکت مذبوحانه چیزی جز به زیر سوال بردن دستگاه قضا به عنوان دستگاهی که مهمترین وظیفه آن حفظ حقوق و آزادی های مردم است نخواهد بود اعتماد ودلگرمی به دستگاه قضا از سوی همه ی آحاد مردم قطعا دلگرمی واعتماد به نظام را بهره دارد . ودر این میان از همه ی  خدمتگزاران و متولیان امور کشور انتظار میرفت که به روشنگری و تنویر افکار آحاد جامعه بپردازند و صد حیف که حرکتی شایسته و بایسته از سوی این افراد صورت نگرفت و حتی روسای قوای مملکتی نیز در برابر این صحبت های واهی سکوت کردند .

 

گله ی ما دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم قضایی به عنوان اعضای دستگاه قضایی کشور از جناب رئیس جمهور این است که چگونه است که در احقاق حقوق مردم  و قانون اساسی در پی لغو سخنرانی یکی از نمایندگان مجلس تمام قد وارد میشود و بدون شنیدن و دیدن دلایل و مستندات دادستان مشهد در مقام قضا حاضر شده و حکم صادر میکنید . اما در دفاع از رئیس دستگاه قضا به عنوان یکی از مهمترین ویا شاید مهمترین دستگاه نظام است سکوت میکنید ان هم در موقعیت حساس فعلی  از قدیم گفته اند شرف المکان بالمکین اگر امروز رئیس دستگاه قضا هدف گرفته شد و عکس العملی از سوی شما مشاهده نشد فردا قطعا نوبت شما و دیگران است. و نیز این چنین است ریاست محترم مجلس برشما هم فرض بود به عنوان یک شخصیت حقوقی و رئیس قوه قانونگذار این کشور به تهمت واهی و بی پایه ای که در صحن مجلس مطرح شد به دفاع تمام قد از ریاست محترم قوه قضائیه بر می امدید .

 

هرکسی این را می داند که دفاع از رئیس دستگاه قضا دفاع از شخص نیست بلکه دفاع از حیثیت و ابروی نظام است و مطمئن باشید که ملت بابصیرت و همیشه در صحنه این حرکت شما را یک حرکت شخصی فرض نمیکردند  . زیرا رئیس قوه قضائیه به عنوان یک شهروند ایرانی از حق و حقوق بر خوردارند و دفاع ازایشان قطعا احیای حقوق مردمی و استیفای قانون اساسی است. لحظه ای بیاندیشیم و ببینیم آیا لغو یک سخنرانی که قطعا براساس مستندات و شواهد و دلایل قابل قبول برای دادستانی محترم مشهد بوده است  اینقدر سر و صدا میشود و انگشت اتهام به سوی همه نشانه گرفته میشود اما دریغ از عملی که حفظ آبرو و حیثیت یک مومن را به همرا داشته باشد . قطعا این کمترین حرکتی بود که از ریاست محترم جمهور و مجلس انتظار میرفت .

 

البته هرچند ریاست محترم قوه قضائیه به بهترین شکل به دفاع از خود و دستگاه قضا پرداختند و حقا نشان دادند که به دفاع کسی نیاز ندارند . ما دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم قضایی این حرکت این نماینده مجلس را که هرچند قبل از این نیز  از این دست اظهار فضل های بی پایه واساس داشته اند محکوم میکنیم . و خواهان بر خورد جدی با نماینده خاطی هستیم تا ازاین پس نتوانند از تریبون مجلس به این راحتی به شخصیت های مهم نظام تهمت بزنند و مردم را نسبت به پایه های نظام بد بین کنند.  جناب صادقی خوب است تا کمی چشمهایتان را باز کنید و ببینید که با اینگونه حرف زدنها باعث میشود تا چه کسانی برای شما دست بزنند و هورا بکشند ؟…

«یا ایّها الّذین آمنوا اتّقوا اللّه حقّ تقاته و لاتموتنّ الّا و انتم مسلمون

ان شاالله خداوند عاقبت همه ی مسلمین را ختم به خیر بگرداند. 

 

والسلام – بسیج دانشجویی دانشگاه علوم قضایی ۹۵/۹/۷
 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=31670

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.