تاریخ ارسال : ۰۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۳:۵۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آقای مدیر کل اجازه سوء استفاده از ورزش را به تیم بازان سیاسی در مازندران ندهید

 

شلمچه نیوز از ساری- شعبان وفایی نژاد؛ سخن من خطاب به حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران است که اجازه ندهید سیاسی کاران و تیم بازان از نام و جایگاه ورزش استان سوء استفاده کنند .

برخی از همین افراد مهمترین اهداف خود را در حوزه تیمداری تنها در سوء استفاده های مالی از ورزش مازندران با جذب چند ورزشکار و مربی آنهم به مدت چند روز متمرکز کرده اند که متأسفانه در تعهدات مالی خود نیز صادق نیستند اما همین افراد با استفاده از تیم بازی های خود میلیاردها تومان از ادارات و سازمان ها ونهادها و شهرداری ها و بانک ها کمک های مالی دریافت کرده اند .

البته همین مدیران غیرسیاسی همواره با جذب تعدادی از عکاسان و خبرنگاران ، به دنبال به تخسیر درآوردن دیدگاه افکار عمومی به سوی خود هستند در بسیاری از موارد هم آنها با اجیرکردن تعدادی از لیدرهای ورزشی و برخی از تماشاگرنماها ، حتی برای گرفتن کمک مالی ، مدیران را با استفاده از فضاسازی های منفی تحت فشار قرار می دهد که این رویکرد امنیت و استقلال و اقتدار مدیران ادارات و سازمان ها و شرکت ها را در تصمیم سازی یا بررسی چگونگی اتخاذ راهکار برای کمک به ورزش مازندران مورد تضعیف قرار داده است.

حتی گفته شده این عده در زمان تمرین تیم خودشان هم با اجیر کردن تعدادی از تماشاگرنماها از مدیران نوعاً باج گیری و به مدیران تیم خود عنوان می دارند در رسانه ها همه مدیران را تهدید به افشاگری در عدم همکاری یا نپرداختن حق و حقوق مورد نظر خود می کنند.

حتی در برخی از موارد برای باج گیری ، اعضای تیم خود را وادار به شکست در یک بازی و حتی تحصن می کنند و مدعی می شوند شکست ما به خاطر مشکلات مالی و عدم پرداخت حق و حقوقمان بوده است !

سخن من خطاب به مدیران این است که در ابتداً برای برنامه ریزی تیمداری در ورزش مازندران ، قدرت مالی و توان مانور هزینه کردها را مورد ارزیابی قرار دهند تا مشکلات حاشیه ای از این قبیل ایجاد نشود و اعتبارات مالی یک مجموعه به تاراج نرود.

اینگونه نباشد که سه هفته بازی کنند و در هفته چهارم با احساسات جامعه ورزشی بازی می کنند در این صورت علاوه بر تضعیف جایگاه ورزش استان در کشور ، آبرو و اعتبار ورزش مازندران در مجامع بین المللی نیز زیرسوأل می رود و این اتفاقات ماحصل مدیریت مدیران غیرورزشی و سودجو در ورزش این دیار است که انتظار می رود مدیرکل ورزش و جوانان با رویکردی مقتدرانه نسبت به موضوع واکاوی و جلوی بسیاری از اهداف سوء سودجویان را از ورزش استان بگیرد .

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=31971

برچسب ها:
,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.