تاریخ ارسال : ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ساعت : ۲۲:۳۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آقای مرعشی! ما بی غیرت نیستیم!

به گزارش شلمچه نیوز، در پی اهانت اخیر حسین مرعشی، متن زیر را یکی از جانبازان بسیجی نوشت:

آقای مرعشی! همه آنهایی که در سال ۸۴ و ۸۸ خواهان احمدی نژاد بودند با شرف بودند و شرافت آنها را می توان در آرای بسیار زیادی به احمدی نژاد نه بلکه به عدالت و فریاد عدالتخواهی نشان دادند.

آقای مرعشی! چگونه است که در سال ۸۸ آنهایی که به دلیل اینکه مردم به آنها روی خوش نشان ندادند، دیکتاتورانه به آشوب دامن زدند و حتی انقلاب را فدای زیاده خواهی خود کرده بودند را بی غیرت ننامیم چه بنامیم؟

آقای مرعشی! شما و خانواده شما برای حفظ جایگاه خود در آن سالهای پرالتهاب ۸۸ چه موضعی داشتید؟ و آنگاه اسراییل و آمریکا در برابر میلیون ها ایرانی به حمایت از زیادخواهان برخاسته اند، چه کردید؟

آقای مرعشی! از انقلاب چه گرفتید و منصفانه بگویید که: چه داده اید؟

آقای مرعشی! با چه حقی توهین می کنید؟ مگر شما وکیل و الدوله مردم هستید که راه را به آنها نشان می دهید؟ مگر مردمی که در ۹ دی به خیابان ها آمده بودند با عناب و عتاب شما و امثال شما به خیابان آمده بودند و حالا هم منتظر نصایح شما باشند؟

آقای مرعشی! مردم با بصیرت ایران در لحظه های حساس و به موقع غیرت و بی غیرتی ها را تشخیص می دهند و در خاطره ها باقی ماند که رژیم پهلوی را با دستان خالی سرنگون کردند. ۸ سال دفاع مقدس را نمی شود فراموش کرد. سال ۷۸ و ۸۸ را هرگز تنوان در تقویم این مرز و بوم نا دیده گرفت.

آقای مرعشی! بی غیرت کسانی اند که در سال های فتنه بی بصیرتی آنها باعث بی غیرتی شان شد.

آقای مرعشی! با آمدن احمدی نژاد چرا باید بلرزند؟ آنهایی می لرزند که مبادا ضرر کنند. راستی چه کسانی ضرر می کنند؟ مگر نه اینکه منافعشان را در خطر می بینند و حتما هم می لرزند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=1248

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.