تاریخ ارسال : ۰۸ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۱۳:۳۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آلودگی جلوی چشم «ابتکار»/ لاریجانی: داداشی حرص نخور!/ لطفا ولوم خود را تنظیم کنید!

آلودگی جلوی چشم «ابتکار»/ لاریجانی: داداشی حرص نخور!/ لطفا ولوم خود را تنظیم کنید!به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار  مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، شصت و دومین جلسه علنی مجلس در حالی خانم ابتکار را به مجلس کشاند که هوای تهران بر اساس اعلام سازمان هواشناسی بارانی است.
امروز هم رئیس مجلس، لاریجانی بود و در نطق پیش از دستور خود به سالروز حماسه ۹ دی پرداخت.
لاریجانی گفت: ملت رشید ایران پس از ماه‌ها کشمکش سیاسی داخل و فتنه‌گری‌های گوناگون مخصوصا پس از اقدامات سخیف و شنیع روز عاشورای سال ۸۸ با حضور یکپارچه و تعیین‌کننده خود در صحنه تیغ بر ناراستی‌ها و ظلم بر انقلاب کشید.
حرص نخور!
اما حواشی صحن از جایی شروع شد که صفحات برنامه ششم به مواد محیط زیستی این برنامه رسیده بود و برخی نمایندگان در این رابطه گلایه داشتند.
روح‌الله داداشی درباره یکی از بندهای ماده ۴۴ که به پوشش شبکه فاضلاب اشاره داشت، داد و فریاد می‌کرد تا اینکه با نصیحت بزرگ مجلس مواجه شد.
لاریجانی که تبحر زیادی در آرام کردن صحن علنی مجلس دارد در ادامه به وی گفت: داداشی انقدر برای فاضلاب حرص نخور … ! (خنده)
برخی از نمایندگان ولوم خود را تنظیم کنید!
خانم ابتکار رئیس سازمان محیط زیست هم در جلسه علنی امروز حضور داشت و در بسیاری از مواد لایحه برنامه ششم نظر سازمان متبوع خود را مطرح می‌کرد تا آن هم مقداری حرص بخورد. اما در ادامه فضای مجلس در مقابل چشم خانم محیط زیست کشور آلوده شد. 
کواکبیان که دوباره سر به فریاد بلند کرده و دستش در خطاب قرار دادن هئیت رئیسه هر لحظه کش می آمد در حالی به فریاد های خود در صحن ادامه می داد که لاریجانی به یک باره مثل اینکه چیزی در وسط صحن منفجر شده باشد متوجه پرفسور شد.
شاهد باشید !
وی فریاد می‌زد و خطاب به هیئت رئیسه می‌گفت؛ من می‌خواستم درباره این ماده صحبت کنم اما شما نگذاشتید.
کواکبیان دید که لاریجانی به دلیل رای‌گیری ماده مذکور دیگر کاری از دستش برنمی‌آید برای اینکه فریادهایش به نتیجه‌ای برسد خطاب به نمایندگان دور و بری خود می‌گفت نمایندگان شما شاهد باشید که به من اجازه حرف زدن ندادند که نمایندگان هم در ادامه تنها با خنده ای که روی صورتشان نقش بسته بود به کواکبیان پاسخ می دادند.
پرفسور در ادامه بر روی صندلی خود نشست و لیوان آب روی میز خود را برداشت تا کمی آب بنوشد و از این طریق به جراحت حنجره اش مرهم بگذارد.
اما در حالی که دیگر سر و صدایی از پرفسور در صحن شنیده نمی‌شد که نماینده‌ای دیگر محیط زیست را در خطر دید.
“برخی نمایندگان صوت خود را تنظیم کنند. نباید در مجلس آلودگی صوتی ایجاد شود” ادیانی نماینده قائم‌شهر این موارد را طی تذکر خود عنوان می کرد و ادامه می داد و از رئیس می‌خواست کاری کند.
رئیس هم که کاری از دستش برنمی‌آمد خطاب به وی گفت حتما شما خانم ابتکار را که امروز در جلسه هستند دیده‌اید که این تذکر را از باب محیط زیست مطرح می‌کنید (خنده) 
اما در ادامه رفته رفته از حواشی صحن کاسته شد تا نمایندگان بعد از تنفس در هوای بارانی امروز تهران دوباره به پشت صندلی‌های خود بازگشته و مواد محیط زیستی لایحه برنامه ششم را مورد بررسی قرار دهند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=35686

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.