تاریخ ارسال : ۰۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۳:۴۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آلودگی هوا چه طور کاهش می یابد؟

وی با تاکید بر اینکه قرار نیست ماشین وارد کنیم و نتوانیم از خدمات بعد از فروش آن برخوردار شویم دنبال کرد: بر واردات خودروهای هیبریدی تاکید کردیم ولی نگفتیم که عده‌ای بدون داشتن نمایندگی و خدمات بعد از فروش ماشین وارد کشور کنند.

بیشتر بخوانید:

مرگ ۵۵۰۰ ایرانی بر اثر آلودگی هوا در سال ۹۵

عضوکمیسیون برنامه و بودجه با تاکید بر اینکه هر خودرویی که وارد می کنیم، ضروری هست ابتدا خدمات بعد از فروش دارا باشد، اضافه کرد: اگر ماشین بدون خدمات بعد از فروش وارد کنیم، اینها ماشین یک بار استفاده می‌شود.

لاهوتی با تاکید بر اینکه غیر محتمل هست که خودرویی وارد کشور شده باشد و خدمات بعد از فروش نداشته باشد، عنوان کرد: هنگامی ماشین بدون خدمات بعد از فروش و سازگاری نمایندگی مجاز وارد کشور می‌شود، یعنی قانون‌شکنی شده چون قانون واردات ماشین را منوط به داشتن خدمات بعد از فروش کرده هست.

نماینده مردم لنگرود در مجلس  با تاکید بر اینکه ضروری هست خودروهای هیبریدی مورد پشتیبانی جدی قرار بگیرد دنبال کرد: حالا خودروهای بنزینی چینی بلای جان مردم شده هست. در دستاورد نباید اذن بدهیم که خودروهای هیبریدی هم بدون خدمات بعد از فروش وارد گردد چون مثل همین خودروهای چینی بعد از مدت کوتاهی به آهن قراضه مبدل خواهد گردید.

نماینده لنگرود با تاکید بر اینکه قرار نیست خودروهای هیبریدی بدون کیفیت وارد کنیم اضافه کرد: امروزه خودروسازان خارجی دست به تولید خودروهای هیبریدی مطلوبی زده‌اند که ضروری هست خوب ترین کیفیت آنان را وارد کنیم.

وی با تاکید بر اینکه ضروری هست به طرف تولید خودروهای هیبریدی در داخل کشورمان برویم عنوان کرد: حالا مجال فراهم هست و آنهایی که توان دارند ماشین هیبریدی تولید کنند، دست به کار گردند. چه خوب تر هست که خودروساز سوم در راستای هیبریدی باشد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=76753

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.