تاریخ ارسال : ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۰۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آل سعود خائن دست دوستی به رژیم اسرائیلی داده است

آل‌سعود به دست دوستی به رژیم اسرائیلی داده است به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم بازنمایی ۴ هزار و ۱۵۰ پروژه محرومیت‌زدایی نیروی زمینی سپاه گفت: سال گذشته شاهد بازنمایی اکثر از ۳ هزار پروژه بودیم و سال کنونی هم اکثر از ۴ هزار پروژه عمرانی بازنمایی می‌شود که جای تشکر از همه افرادی که در این امر ارزشمند یاری کردند را دارد.

وی دنبال کرد: امید داریم این بازنمایی مقدمه‌ای برای برقرار کردن امنیت و آرامش منطقه های محروم و مرزی که از شهرها ‌دور می باشند، باشد.   البته منطقه های محروم در داخل کشور وجود دارد، اما اولویت ما برای برقرار کردن امنیت منطقه های مرزی هست. تا امروزدشمنان منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای برای ناامن کردن منطقه های مرزی بخصوص شمال غرب و غرب کوشش بسیاری کردند.

فرمانده کل سپاه اضافه کرد: نخستین بحران‌ها پس از انقلاب در منطقه های مرزی آغاز گردید و امروز هم متاسفانه یک کشور مسلمان منطقه خود را با کشورهای دیگر مسلمان من جمله ایران و سوریه و یمن درگیر کرده هست که لازم هست از آنان پرسید از این ناامنی چه نفعی می‌برند که با پشتیبانی ایالات متحده این اقدام را انجام می‌دهند.

  جرم ملت‌های منطقه این هست که نمی‌خواهند زیر بار نا عدالتی بروند و با استکبار همراه گردند. آ آل‌سعود خائن به همین علت چنین کارهایی را انجام می‌دهد. آ

..


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77692

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.