تاریخ ارسال : ۰۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۳۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آماده باش اورژانس ۱۱۵ شادگان برای پوشش امدادی مراسم عزاداری

مهران غنوی در گفت و گو با خبرنگار مهر ضمن عرض تسلیت به مناسبت ماه محرم اظهار کرد: پایگاه اورژانس ۱۱۵ شادگان به منظور امدادرسانی به عزاداران در ایام محرم در حال آماده باش کامل به سر می برد تا خدمات فوریت های پزشکی را به شهروندان ارائه کند.

وی افزود: به دلیل تراکمی که در خیابان اصلی شهر به وجود می آید، آمبولانس ها در سطح شهر مستقر خواهند شد تا در صورت نیاز سریع تر به محل رسیده و خدمات درمانی را به روی بیمار انجام دهند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شادگان همچنین توصیه کرد: در مراسم عزاداری مراقب سالمندان و کودکان باشید و در صورت هرگونه حادثه با ۱۱۵ تماس بگیرید و مسیر عبور آمبولانس را در دسته های عزاداری باز نگه دارید.

غنوی تاکید کرد: شهروندان شادگانی در صورت بروز حادثه و یا وجود مصدوم و بیمار در تکایا و هیئات مذهبی بلافاصله با اورژانس ۱۱۵ تماس بگیرند.

وی ادامه داد: این شهرستان دارای سه مرکز فوریت های پزشکی است که با هفت دستگاه آمبولانس و ۲۹ نفر کادر فوریت های پزشکی ۱۱۵ فعالیت می کنند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شادگان در پایان گفت: اورژانس ۱۱۵ آمادگی کامل پوشش امدادی مراسم عزاداری حسینی در دهه محرم را در این شهرستان دارد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=67542

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.