تاریخ ارسال : ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۳۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آمادگی همه جانبه نظام تندرستی برای خدمت رسانی به مراجعان و مسافران نوروزی

آمادگی همه جانبه نظام تندرستی برای خدمت رسانی به مراجعان و مسافران نوروزیفریبرز راشدی دبیر ستاد نوروزی و ریاست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی زاهدان در صحبت با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان،

وی اضافه کرد: کلینیک ۲۴ ساعته دندانپزشکی در زاهدان و علاوه بر این جایگاه ها درمانی شهری در شهرستان های تحت پوشش در ایام تعطیلات فعال هست.

  راشدی با بیان اینکه داروخانه های ۲۴ ساعته در تمام شهرهای زیرمجموعه فعال هست اظهار کرد: علاوه بر این تمام نیازهای دارویی در این داروخانه ها و داروخانه های مخصوص دانشگاه تامین شده هست.

دبیر ستاد نوروزی دانشگاه تصریح نمود: همکاران بهداشت محیط نیز در تمام این روزها، به طور تیم های منسجم در زمینه بازدید از جایگاه ها تولید، توزیع و عرضه مورد ها غذایی مثل رستوران ها، در زاهدان و شهرستان ها حاضر خواهند بود.

دبیر ستاد نوروزی زاهدان با اشاره به فعالیت ۴ ایستگاه تندرستی در ورودی شهرهای تحت پوشش اضافه کرد: خدماتی مثل آزمایش قند و فشار خون عرضه پمفلت تعلیم های بهداشتی و درمانی، عرضه اطلاعات ذی ربط به جایگاه ها درمانی و بیمارستان ها در این ایستکاه ها عرضه می گردد.
وی تصریح نمود: دبیرخانه ستاد نوروزی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با شماره تلفن ۳۳۲۱۳۶۱۰ به طور ۲۴ ساعته آماده راهنمایی مسافران نوروزی در مورد جایگاه ها بهداشتی درمانی، داروخانه های فعال و سایر اطلاعات مورد احتیاج آنها هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=92597

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.