تاریخ ارسال : ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۵۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آمادگی وزارت بهداشت برای رسیدگی به مشکل دستفروش کرجی مصدوم شده در حمله تروریستی تهران

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از مشرق، سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی در مورد ادعای خانواده "جلال عینی" دستفروش کرجی مصدوم شده ناشی از اصابت ترکش توسط تروریست‌ها در روز حمله اعضای داعش به مجلس اظهار داشت: در همان روز این  فرد را در بیمارستان طرفه تهران دیدم و از نزدیک در جریان روند درمانی وی قرار گرفتم.

وی افزود: این فرد در روز حادثه ترکشی به پای راستش اصابت کرده بود و به من گفت که در روز حادثه در حال دستفروشی در کنار مجلس بوده است.

وزیر بهداشت با بیان اینکه گویا این فرد مشکل چشمی هم داشت، بیان کرد: اگر این فرد برای پیگیری درمان مشکلی دارد به من بدهید تا مشکل وی را پیگیری کنم.

وزیر بهداشت در پاسخ به این سوال که چرا این فرد علی‌رغم اصابت ترکش مورد عمل جراحی قرار نگرفته است عنوان کرد: احتمال اینکه این مشکل نیاز به عمل نداشته وجود دارد و ممکن است که وی از مراحل درمانی اطلاع نداشته است.

وی با بیان اینکه در صورتی که شماره‌ای از این خانواده دارید در اختیار وزارت بهداشت قرار دهید، عنوان کرد: قطعا کار این فرد در بیمارستان طرفه انجام شده و من که رفتم، رئیس بیمارستان و تیم جراحی بالای سر وی حضور داشتند، ولی ممکن است که این فرد فکر کند که نیاز به کاری تکمیلی وجود دارد.

قاضی‌زاده هاشمی تاکید کرد: در صورتی که این فرد مشکلی برای درمان داشته باشد این آمادگی برای درمان وی فراهم می‌شود.

"جلال عینی" دستفروش کرجی است که در روز حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی مصدوم شد. خانواده وی از عدم رسیدگی به وضعیت وی گلایه دارند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=53395

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.