تاریخ ارسال : ۰۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۳۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آمریکا هم چوب مسابقات انتخابی را خورد/دلایل اصلی ناکامی در فرانسه

علی بیات در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد نشست مشترک شورای فنی تیم های ملی با وزیر ورزش و جوانان گفت:‌  ‌احترام به مسابقات انتخابی آرزوی تمامی کشتی گیران برای برقراری عدالت است. حتی آمریکایی ها هم با احترام به این مسابقات، چند سال چوب این موضوع را خوردند، اما حالا به بهترین شکل نتیجه آن روزها را می گیرند. مطمئنا یکی از دلایل نتایج ضعیف ما در جهانی فرانسه هم همین بود که اعضای شورای فنی کشتی آزاد بارها به آن اشاره کردند.

وی ادامه داد: عدم توانایی کادر فنی در ایجاد شرایط روانی مناسب برای کشتی گیران و کوچینگ، بی انگیزگی کشتی گیران، تغییر قوانین و مقررات کشتی و سرمایه گذاری عظیم دیگر کشورها نظیر آمریکا و ژاپن از دیگر دلایل نتایج ضعیف ایران در  جهانی فرانسه بود که ما تمام این موارد برای وزیر ورزش تشریح شده است.

بیات در ادامه به دیگر مباحث مطرح شده در نشست شورا با وزیر ورزش اشاره کرد و گفت: لزوم حمایت از تنها قهرمان المپیکی که به عنوان رئیس فدراسیون فعالیت می کند،‎ لحاظ شدن سابقه حضور کشتی گیران و مربیان در اردوها به عنوان سابقه کار، لزوم همکاری بیشتر ادارات دولتی با مربیان و ورزشکاران خود و اصلاح قانون خصوصی سازی باشگاه ها و تعریف شغل مربیگری از دیگر پیشنهاداتی بود که در این جلسه مطرح شد.

عضو شورای فنی کشتی آزاد در مورد تعیین تکلیف تیم امید نیز گفت:محمد حسن محبی سرمربی سابق تیم ملی، اکبر فلاح سرمربی سابق تیم جوانان و علیرضا رضایی مدیرسابق تیم های ملی سه گزینه ای بوده اند که پیشنهاد مجید ترکان مدیر تیم های ملی را برای این مسولیت نپذیرفتند که هر کدام دلایل خاص خودشان را داشته اند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به فرصت محدود پیش رو تا آذرماه، طبق تصمیم شورای فنی تا پایان هفته در مورد سرمربی تیم امید تصمیم گیری می شود در هر حال پذیرش این مسئولیت با توجه به زمان محدود، کار بسیار سختی است که امیدوارم با توجه به ترکیب جوانی که داریم کادر فنی بتواند نتیجه مناسبی را کسب کند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=66424

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.