تاریخ ارسال : ۱۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۲۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آمریکا و سریال ناتمام فساد اخلاقی مقام های/ کناره گیریی سومین عضو کنگره

خبرگزاری مهر، گروه بین الملل؛

در همین حال، «ال فرانکن» سناتور دموکرات از ایالت مینه سوتا نیز روز پنجشنبه اعلام کرد که از جانب خود کناره گیری خواهد کرد. ۷ ۷ زن مدعیاتی در مورد بدرفتاری جنسی فرانکن مطرح کرده اند.

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از رویترز، ترنت فرانکس که از سال ۲۰۰۳ از ایالت آریزونا در کنگره ایالات متحده به سر می برد، در اطلاعیه ای نسبت به ارزیابی مبحث وی در کمیته اخلاقی مجلس نمایندگان عمیقا ابراز تاسف کرده هست.

گزارش رسانه های ایالات متحده بیانگر هست که کمیته اخلاقی مجلس نمایندگان روز پنجشنبه اعلام کرده بود که تحقیقاتی را در مورد ترنت فرانکس و این که آیا او مرتکب اذیت کردن و اذیت جنسی کارمندان دفترش شده، انجام خواهد داد.

با این وجود، این نمانیده کنگره هرگونه اذیت کردن و اذیت جنسی کارکنان دفترش را رد کرده هست.

در همین روز آل فرانکن نیز در سخنرانی خود در سنای ایالات متحده اعلام کرد که از ستمش کنار خواهد رفت.

آ

« «پولیتکو» روز چهارشنبه گزارش شلمچه نیوز به نقل از داد که یک دستیار در کنگره ایالات متحده گفته هست که ال فرانکن در سال ۲۰۰۶ کوشیده هست تا به زور او را ببوسد. ال فرانکن این ادعارا رد کرده هست.

ال فرانکن، کمدین پیشین در سال ۲۰۰۸ بعنوان نماینده سنای ایالت مینه سوتا انتخاب گردید. در همین حال، «جان کانیرز» نماینده دموکرات مجلس نمایندگان از ایالت میشیگان که اتهامات در مورد اذیت کردن جنسی بر علیه وی طرح شده هست، نیز گفته هست، کناره گیری می دهد.

انتظار برای چهارمین کناره گیری


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=78129

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.