تاریخ ارسال : ۰۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۶:۰۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آمریکا پیوسته در جنگ با ایران است

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، سردا پاسدار محمدحسین بابایی بعدازظهر دوشنبه در مراسم افتتاحیه استخر شهدای سوم خرداد سپاه شهرستان بابل با اشاره به سالروز شهادت محمدحسین فهمیده  اظهار داشت: شهادت فهمیده‌ها برای پیروزی انقلاب اسلامی نشان قدرت و برتری انقلاب ما بر جهان است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه شهید حسین فهمیده با علم و آگاهی از امام و دشمن و هدف والای خود شهد شهادت را نوشید، افزود: این درحالی است که متاسفانه بسیاری از مسئولان لیبرال‌های وطن‌فروش درس شهید فهمیده را از کتاب درسی حذف کردند و با این فکر خام دست دوستی به دشمن ایران دادند، دشمنی که در مذاکرات هسته‌ای دست رد به سینه‌شان زد.

بابایی با اشاره به چفیه حضرت امام راحل، اظهار داشت: این چفیه نشان از انقلابی ماندن است و نباید هیچ‌گاه از مواضع خود کوتاه بیائیم و از انقلاب خسته شویم زیرا دشمن در فکر شکست اداره انقلابی ایران است.

وی با بیان اینکه بسیج باید مروج فرهنگ معنوی باشد و با حضور انقلابی خود در تمام صحنه‌های جنگ نرم و سخت‌افزاری بر دشمن غلبه کند، افزود: اهمیت وجود این حضور را می‌توان در فضاهای مجازی و حتی در اقتصاد و صنعت یاف.

فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: پیام ۱۳ آبان این است که ذکر الله‌اکبر و الحمدالله در راستای ذکر مرگ بر آمریکا است که به عنوان بزرگترین شیطان قرن حاضر به مردم معرفی شود و همگان بدانند که با تفکر لیبرالی بعضی از مسئولان و لیبرال‌های ما منافات دارد.

بابایی ادامه داد: ما نباید بگذاریم مرگ بر آمریکا در کشور ما منسوخ و فراموش شود تا این پرچم را به‌دست صاحب اصلی آن بسپاریم.

وی در بخش دیگری از سخنانش به نشاط انقلابی و انسجام بسیجیان در ایجاد فضاهای نشاط‌آور اشاره کرد و افزود: ایجاد فضاهای ورزشی برای بسیجیان باعث شور ونشاط در میان آنان می‌شود.

در ادامه ایم مراسم، رمضانی، فرمانده سپاه شهرستان بابل، در مورد مشخصات فیزیکی استخر شهدای سوم خرداد گفت: استخر سوم خرداد و شهدای مدافع حرم در سال ۹۲ در شهرستان بابل در سپاه شهرستان بابل کلنگ خود و در حال حاضر با اعتباری بالغ بر ۲۵میلیارد ریال در بنایی به مساحت ۱۴۵۰متر مربع به  بهره‌برداری رسید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=72444

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.