تاریخ ارسال : ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ساعت : ۰۲:۱۵ 1 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آموزش “رقص” با حجاب، به اسم “اسکیت روی یخ”! + تصاویر

“رقص روی یخ” عنوان یکی از پرفسادترین برنامه های شبکه های ماهواره ای است که یکی از زیر مجموعه های این ورزش به حساب آمده و فساد آن عرق شرم را بر پیشانی انسان جاری می کند.

به گزارش شلمچه نیوز، رقص و ترویج بی بندوباری به شاه بیت تفریحات غربی تبدیل شده است تا جایی که کمتر تفریح و ورزشی را می توان در دنیای غرب یافت که این ویژگی را نداشته باشد.

 

در این میان “پاتیناژ” که به نام ورزش مشهور شده است درواقع نوعی نمایش رقص است که با حرکات زننده، موزون و غیر اخلاقی همراه است.

 

فساد همراه با پاتیناژ به حدی است که شبکه های ماهواره ای هم که بعضا آنرا پوشش می دهند در خیلی از موارد از نام “Dancing on ice” به معنای “رقص روی یخ” برای این حرکات استفاده می کنند.

 

 

باید توجه کرد که چون پاتیناژ به اسم یک ورزش در المپیک مطرح است نباید باعث غفلت مسئولین شود تا از دیگر جنبه های آن که ملتزم آن است و آن رقص و بی بندوباری است چشم پوشی شود!

 

نکته حائز اهمیت برای ناظران و نمایندگان مجلس این است که چرا باید وزارت ورزش جمهوری اسلامی اقدام به ترویج چنین ورزش فساد انگیزی کند؟ چرا باید الیزابت مارتین مورای اسپانیایی از سوی مسئولین به ایران دعوت شود!

 

گفتنی است قبح این ورزش به حدی است که چندی پیش وقتی برای اولین بار یک زن محجبه قصد شرکت در مسابقات این ورزش را داشت چنان باعث تعجب رسانه ها شد که خبر ورود این زن مسلمان در بسیاری از رسانه های دنیا به پربازدید ترین خبرها تبدیل شد. که خود دلالت بر عدم سنخیت این ورزش با تعالیم اسلامی دارد.

 

“زهره لاری” نام این بانوی اماراتی است که بعد از حضور خود در این مسابقات که از حجاب اسلامی فقط به داشتن مقنعه بسنده کرده در مصاحبه ای اعلام کرده که فکر نمی کند این ورزش با دستورات اسلامی تعارض و مخالفتی داشته باشد در حالی که تصاویری که از همین شخص منتشر شده چیز دیگری می گوید!

 

هدف از انتشار چنین تصاویری صرفا جهت جلب توجه مسئولین برای دقت بیشتر در تصمیم گیری هاست و همچنین برای نمایندگانی است که وظیفه نظارت خود را جدی دنبال می کنند.

 

 

 

در این میان خود قضاوت کنید تصاویری که به تازگی مربوط به برگزاری این کلاس ها در جمهوری اسلامی ایران منتشر شده می تواند چه افق و آینده ای از فساد و بی بندوباری را به همراه داشته باشد!

 

 

جام نیوز


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=1198

  • علیرضا مظفری ۱۳۹۴-۰۷-۰۱ - ۲۱:۱۳ - پاسخ دادن

    صندوق کانون بازنشستگان فرهنگی معجزه کرد
    آموزش و پرورش ارتباط مستقیم با تربیت و تعالی نسل های بشری دارد و انتظار است قشر معلم جامعه از پاک ترین اقشار جامعه باشند اخلاق اسلامی و اجتماعی را به درستی رعایت کنند و الگویی مناسب برای همه اقشار جامعه باشند . زیرا سمت و سوی جامعه را تا حدود زیادی بر اساس آموزش معلم تعیین می کند. روز گذشته در انتخابات هیأت مدیره بازنشستگان آموزش و پرورش ناحیه ۱ ساری اتفاق عجیبی رخ داد که باعث تعجب عده زیادی از حاضران در جلسه گردید . برای انتخاب هیأت مدیره این کانون ۸ کاندیدا وجود داشت که یکی از رقبا استعفا داد و ۷ نفر رقابت نمودند که باید پنج نفر اعضا اصلی و دو نفر نیز علی البدل انتخاب می شدند و همچنین دو نفر برای بازرسی کاندیدا شدند و قرار است یک نفر به عنوان بازرس انتخاب شود. هیأت ناظری نیز به طور آنی از سوی رئیس کانون انتصاب یافتند تا مثلأ بر انتخابات نظارت نمایند . نکته ای که جالب به نظر می آید این است که در هنگام بازگشایی صندوق شمارش آرا حاضران شاهد معجزه صندوق بودند و از داخل آن ۲۰۶ رأی بیرون آمد در حالیکه افرادی که نامشان در لیست ثبت شده بود ۱۷۰ نفر بودند و ناگهان معجزه ۳۶ رأی از صندوق منتسب به فرهنگیان نکته ای جالب به نظر آمد . البته بنده نیز خود از نزدیک شاهد این اعجاز صندوق رأی بودم . حال از مسئولین امر تقاضا می شود به این نکته رسیدگی نمایند که چگونه این اتفاق رخ داده است و چگونه گروهی با نام معلم این چنین بازی می کنند . واقعأ صندوق بازنشستگی آموزش و پرورش یک ناحیه یک مرکز استان اینقدر مهم است که در انتخابات آن چنین اعجازی رخ می دهد .و این افراد چگونه واژه تقلب را آموزش می دهند و فرزندان ما در مدارس چگونه با چنین واژه ای آشنا می شوند ؟
    اگرچه این اتفاق مرا به یاد فردی انداخت که به دانشگاه آکسفورد نرفته بود و تحصیل نکرده بود ولی برای دانشجویان از خاطرات آنجا را تعریف میکرد و کسی متوجه نشد چطور چنین اتفاقی افتاد. اکنون نیز مسئولین امر قبل از آنکه اتفاقات بزرگتری در این مجموعه رخ دهد لازم است فکری به حال این صندوق و مجموعه آن بنمایند وتکلیف اعجاز صندوق مشخص شود . تهیه و تنظیم : علیرضا مظفری

  • دیدگاه شما

    معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.