تاریخ ارسال : ۰۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۳۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آموزش رقص در سرای محله!+ عکس

ضعف و عدم نظارت شهرداری برعملکرد سراهای محلات باعث شده است که این مکان های فرهنگی بجای ترویج فرهنگ انقلابی و ارزشی به آموزش رقص و حرکات موزون آن هم از خردسالی برای شهروندان اقدام کند.

به گزارش شلمچه نیوز، اگر تا دیروز قرار بود سراهای محلات که به همت شهرداری تهران راه اندازی شده است به آموزش قرآن، کلاس های آموزشی مفید و ترویج فرهنگ اسلامی- ایرانی و انقلابی اقدام کند حالا با تصویری تبلیغاتی از یکی از سراهای محلات مرکزی تهران روبه رو هستیم که نگاهی به دوره های تبلیغاتی و کلاس هایی که برگزار می کند خبر خوبی در حوزه فرهنگ به همراه ندارد و نمی توان گفت سراهای محلات در برنامه اولیه راه اندازی خود موفق بوده است!

۱۴۱۱۹۲_۷۷۳

شاید عدم نظارت دقیق بر برنامه ها و عملکرد های سرای محلات توسط شهرداری تهران نجر به ایجاد چنین قصوری شده است که برای کودکان این شهر که پایتخت ام القرای جهان اسلام است دوره های آموزش رقص باله برگزار می کند و برای پدران و به ویژه مادران هم آموزش ایروبیک به شکل حرکات موزون!

اوج قبح زدایی و ولنگاری فرهنگی در این تبلیغات سرای محله آنجا بیشتر خود را نشان می دهد که راحتی تصاویر این حرکان موزون را هم در تبلیغات خود درج کرده اند!

پی نوشت: نظر به اینکه این روزها هر انتقادی به شهرداری را با بر چسب سیاسی – انتقادی می انگارند و رسانه های حامی دکتر قالیباف حمله ور می شوند که این مطلب بوی تخریب انتخاباتی می دهد این رسانه اعلام می دارد سایت شهدای ایران هیچ برچسب انتخاباتی نداشته و درج هر گونه مطلبی در خصوص شهرداری و دیگر سازمان ها صرفا جهت بیان انتقاد و اصلاح مشکلات است و کاندیدا شدن یا نشدن یک چهره سیاسی از دغدغه های این رسانه نبوده و نخواهد بود و مسئولان بهتر است در خصوص سمت فعلی خود با دلسوزی اقدام کنند و مفاسد و انحرافات را از بدنه زیرمجموعه خود از بین ببرند!

شهدای ایران

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=26005

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.