تاریخ ارسال : ۱۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت : ۲۰:۴۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آنچه اتفاق افتاد برای حفظ دکتر احمدی نژاد به عنوان ذخیره انقلاب بوده و هست

دستهایی که موفق نشده اند دکتر را رو در روی رهبری قرار دهند مرموزانه از تین باب وارد شده که منظور رهبری کنار گذاردن کل جریان عدالتخواه و انقلابیون است.

۴۶۷۷۲۰۹_۱۵۷-۶۰۰x314

به گزارش شلمچه نیوز، استاد مهدی کلهر در مورد خطر انفعال در جریان عدالت خواه و همچنین ضرورت استفاده از پِلَن B برای ادامه مسیر این جریان چنین گفت:

توصیه عدم حضور دکتر در این انتخابات ریاست جمهوری پیش رو فقط مربوط شخص دکتر احمدی نژاد است و نه همفکران و دوستان وهمراهان ویاران انقلاب و …

به نظر بنده کاملا روشن وآشکار است. گرچه دستهایی که موفق نشده اند دکتر را رو در روی رهبری قرار دهند مرموزانه از تین باب وارد شده که منظور رهبری کنار گذاردن کل جریان عدالتخواه و انقلابیون است.

باید دوستان هوشیار باشند این یک توطئه شیطانی و… است. آنچه اتفاق افتاد بطور قطع و یقین برای حفظ دکتر احمدی نژاد به عنوان ذخیره انقلاب بوده و هست.

اینکه در ذیل نام دکتر گزینه معرفی شود جای تردید هست و فعلا نظری ندارم. اما عدم حضور جریان عدالتخواه حتما به نفع دشمن و ضد انقلاب است.  و به هر ملاک و معیار، باید این جریان عدالتخواه در چارچوب مقررات، ورودی موثر و چشمگیر داشته باشند گرچه لزومی نیست فعلا کاندیدای خود را معرفی کنند ولی با ادامه مباحث نظری و گفتمانی شور و شعور جریان را حفظ کنند. کسانیکه معتقد هستند که اگر دکتر وارد صحنه میشد برنده قطعی انتخابات بود بدین معنی است که توان یک بسیج فراگیر برای نمایش در انتخابات  در چارچوب مردمسالاری دینی را دارند. ازهم اکنون میتوانند روی گزینه های انقلابی با تعریف خود شروع کنند و اگر هم کاندیدای آنها رای اول را نیاورد به عنوان یک اقلیت قابل توجه در صحنه سیاسی کشور حضور داشته باشند.

به هر صورت رها کردن و انفعال، خواست دشمن است . قطعا تبیین و تفهیم مبانی نظری انقلاب مقدم بر ورود در اجراست. اما به هیچ وجه نباید عرصه را خالی کرد. حضور جریان انقلابی در تمام صحنه ها به خصوص مباحث نظری باید پررنگ تر از پیش باشد و گرنه سناریو های انقلاب های کاذب و … در نوبت ارائه به نسل های سوم و چهارم و به خصوص تشنگان جهانی است.

و این هیچ منافاتی با نشان دادن تمایل به یک کاندیدای نزدیک به جریان عدالتخواه نیز ندارد. چون بنده هنوز این توصیه  انصراف را فقط در مورد دکتر ارزیابی میکنم  ونه حذف کل جریان عدالتخواه.

میدان۷۲


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=26695

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.