تاریخ ارسال : ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۴۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آنچه لازم هست از مزایا و معایب طب سوزنی بدانید

آنچه لازم هست از مزایا و معایب طب سوزنی بدانید به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه فضای سایبری خبرگزاری میزان، محمد مهدی اسعدی متخصص طب سوزنی در مورد مزایا و معایب طب سوزنی بیان داشت: تمامی خدمات معالجهی در حیطه علم دکتری با آسیب ها و مشکلاتی همراه هست.

این متخصص طب سوزنی بیان داشت: طب سوزنی از روش‌های معالجهی هست که یقینا با آسیب ها خاص خود همراه هست. البته طب سوزنی یک روش زیاد کارآمد در معالجه مریض ها بوده که با مسرت در بین روش‌های معالجهی پایین ترین آسیب جانبی را دارد. به نوعی که می‌توان عنوان کرد: اگر یک متخصص طب سوزنی با سواد، کسی را معالجه کند تقریبا هیچ عارضه‌ای متوجه مریض نخواهد گردید.

وی تاکید کرد: البته این به معنی نبود آسیب در این روش معالجهی نیست.

اسعدی در ادامه در مورد مزایای طب سوزنی عنوان کرد: در حال حاضر طب سوزنی بعنوان یک رشته طب مکمل زیاد با اعتبار در سراسر جهان و حتی در کشور‌های در حال پیشرفت معروف هست. سبب این معروفیت و استقبال مردمی از طب سوزنی اثرها زیاد سودمند معالجهی این رشته هست.

این متخصص طب سنتی در ادامه مزایای این روش معالجهی عنوان کرد: اثرها معالجهی موفقیت آمیز در معالجه یک سری از بیماری‌هایی که در طب روتین موفقیت چندانی حاصل نشده هست علاوه بر این استفاده از مکانیسم‌های طبیعی بدن برای معالجه بدین معنی که هوشیاری لازم را در بدن مریض ایجاد کرده تا خود را معالجه کند.

منبع: فارس  


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=78387

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.