تاریخ ارسال : ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ساعت : ۰۱:۵۹ دیدگاه‌ها برای آهای غیرتمندا، کجائید؟ حاج تیمور در حال نابینا شدنه+تصاویر بسته هستند نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آهای غیرتمندا، کجائید؟ حاج تیمور در حال نابینا شدنه+تصاویر

 چند قدم کوتاه به سمت ما بر می‌دارد و با احتیاط جلو می‌آید، انگار چشمانش سو نداشته باشد. بعد از روبوسی و احوال پرسی ما را به داخل منزل دعوت می‌کند.

به گزارش فرهنگ نگار، عازم گیفان شدیم و در حالی که از میان روستاهای مختلف بین مسیر می گذشتیم با خودم فکر می کردم باید چه سئوالاتی را از او بپرسم.

 

محمد صادقی، برادرزاده اش کمی از ماجرای زندگی وی را برایم گفته بود که چه مشقت هایی را این روزها به دوش می کشد و دم بر نمی آورد.

 

اصلا داستان زندگی او و حال و روز این روزهای او بود که ما را به خود جذب می کرد، محمد می گفت بعد از ۲۰ سال چند وقتی است که علائم شیمیایی در او بروز کرده است.

 

بهتر است ماجرا را از لحظه دیدار با شهید زنده «تیمور صادقی» روایت کنیم تا شاید گوشه ای از وضع این روزهای وی را بتوانیم منتقل کنیم. به امیر آباد می رسیم و یک خیابان با آسفالت های خورده شده ختم می شود به منزل حاج تیمور.

 

از دور یک زمین خالصه در حاشیه خیابان دیده می شود، محمد می گوید همین جاست، وقتی می رسیم وسط این زمین که شیب تندی هم دارد یک اتاقک ۱۰ الی ۱۲ متری که با بلوک سیمانی درست شده است، خودنمایی می کند.

 

چند کودک هم جلوی درب جمع شده اند و از لابلای حرکات آنها مرد میان سالی دیده می شود که دم در نشسته و با بچه ها صحبت می کند.

 

از دور سلام می کنیم و بلافاصله با شنیدن صدای ما پاسخ می دهد و از جا بلند می شود.

 

اطرافش را به سختی می نگرد تا ما را ببیند، محمد می گوید از وقتی مطلع شده ما می خواهیم بیاییم انتظار می کشد تا برسیم.

 

چند قدم کوتاه به سمت ما بر می دارد و با احتیاط جلو می آید، انگار چشمانش سو نداشته باشد.

 

بعد از روبوسی و احوال پرسی ما را به داخل منزل دعوت می کند.

 

خانه ای کوچک و با چند تکه لوازم خانه و ظروف قدیمی و در و دیوار معمولی و چند گا%


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=718

Comments are closed.