تاریخ ارسال : ۲۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۲۰:۵۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آیا عملکرد استاندار مازندران قابل دفاع است؟

شلمچه نیوز ساری- شعبان وفایی نژاد؛ حضرت حجت الاسلام والسلمین روحانی امام جمعه شهرستان بابل در بیان دیدگاه خویش در خصوص استاندار مازندران به مواردی اشاره داشتند که صاحب قلم را برآن داشت تا نکاتی را مورد اشاره قرار دهم، در ابتدای امر به شما روحانی وارسته یادآور می شوم که اینگونه دفاع مطلق از عملکرد استاندار مازندران نه تنها تنش زدا نیست بلکه می تواند خود تنش زا باشد.

اعتقاد بر این است که هر فردی در مسند مسئولیت استانداری قرار می گیرد(فارغ از بابلی ، ساروی ، بومی و غیربومی بودنش) بر اساس ملاک و معیار خدمت رسانی به مردم استان مورد ارزیابی قرار می گیرد و جلب رضایت مردم و تأمین منافع استان عیار کاری آنها را مشخص می سازد.

بنده مخالف جریان سازی علیه استاندار هستم اما دفاع منطقی به دور از توهین و اهانت و اتهام وارد ساختن به منتقدین کار شایسته ای است که می تواند تنش زدا باشد ؛ جناب آقای روحانی تنش سیاسی این است که ما به منتقدین عملکرد استاندار توطئه گر و فرصت طلب لقب دهیم و احساس می شود سبک دفاع شما از استاندار نه تنها کمکی به ایشان نکرد بلکه نوعاً تحریک منتقدین و مخالفین عملکرد ربیع فلاح نیز بوده است.

قابل توجه است امام جمعه شهرستان بابل از همه دلسوزان نظام ، نماینده مقام عظمای ولایت در مازندران و ائمه جمعه و جماعات درخواست کرد که از استاندار مازندران که فردی فرهیخته است، حمایت نماید.

سخن خویش را خطاب به وی که بنده نیز به شخصه از ارادتمند ایشان هستم اینطور تصریح می کنم : شما خطاب به نماینده مقام معظم رهبری درخواست حمایت از ایشان را داشتید ؛ تاآنجائیکه بنده اعتقاد داشته و با خبرم همواره حضرت آیت الله طبرسی از همه مقامات ارشد دولت در مازندران به خصوص استانداران حمایت کرده اند اما شما فرمودید استاندار فردی فرهیخته و آب دیده است، شایسته است این موضوع را متذکر شوم که شما که یک روحانی شجاع و عدالت محور هستید در شرایط کنونی وضعیت استان را با در نظر گرفتن تمامی نقاط ضعف و قوت چگونه واکاوی می کنید؟

استاندار مازندران همه مخالفین و منتقدین عملکرد خود را دشمنان و مخالفین دولت مطرح کردند اکثر منتقدین جناب فلاح، تیم های سیاسی هم فکر و هم طیف جناح دولت هستند که شما هم مدعی هستید که افرادی به دنبال عزل استاندار هستند، سوء استفاده گران این برهه به شمار می روند.

به نظر می رسد نباید منتقدین عملکرد دولت را افرادی فرصت طلب و سوء استفاده گر دانست؛ منطق حکم می کند بنشینیم و در برابر نقدها، اعتراضات و انتقادات پاسخ های منطقی و قانع کننده ارائه دهیم نه اینکه به دفاع محض از یک مدیر (فارغ از جایگاه) بپردازیم.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=5885

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.