تاریخ ارسال : ۲۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۲:۴۷ 1 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آیا مشکلات اقتصادی عامل عدم استقبال مردم مازندران نبوده است؟

شلمچه نیوز از ساری- شعبان وفایی نژاد؛ به دنبال عدم استقبال مردم مازندران از سفر دکتر روحانی رئیس جمهور کشورمان به این استان برخی به دنبال عوامل عدم استقبال مردم از سفر روحانی، به دنبال کشف مقصر یا تعیین قربانی در این عدم اقبال عمومی هستند در این ارتباط می بینیم که بیانیه های مختلفی هم از سوی کمیته ها و کانون ها و تشکیلات مختلف صادر شده و افراد ، ادارات، سازمان ها و نهادهای زیادی متهم به کم کاری و بی برنامگی شدند جالب اینکه در دو گروه عملکرد موفق و ناموفق مدیران را تقسیم کردند و برخی ها استاندار ، برخی فرمانداران و برخی نیز مدیران شهری و به طور کل هر گروهی باب سلایق سیاسی خود قربانی را معرفی می کنند.

ظاهراً اینها متصورند که مردم خدایی ناخواسته مهره شطرنج هستند و مسئولین شطرنج باز که به دنبال کیش و مات کردن با نام و حضور مردم باشند. ظاهراً در این فرآیند هیچ نقشی برای اراده ی مردم در اینگونه استقبال یا عدم استقبال در نظر گرفته نشده آیا حق نیست در این مبحث به دیدگاه عمومی مردم نیز توجه شود آیا مردم از شرایط اقتصادی خودشان در بحث درآمدها و هزینه ها رضایت دارند؟

آیا وجود فقر – فساد – تبعیض – بی عدالتی – رواج اعتیاد – طلاق و حتی قتل ها و سرقت ها عوامل ساده ای هستند که مردم به خاطر آنها نسبت به عملکرد دولت ناراضی باشند ؟ آیا از قول های بدون عمل مسئولین در رهایی از فشارهای تورمی و کم فروشی و گران فروشی می توان راضی بود؟

زمانیکه در کشورمان شاهد انواع تورم و گرانی در خدمات دولتی و یا افزایش بهای انرژی و حتی هزینه های مربوط به مدیریت شهری از قبیل عوارض نوسازی، خدمات شهری و … هستیم، زمانی که دولت در ناتوانی در تحقق بودجه عمومی خویش دست بر روی افزایش مالیات و اخذ آن از مردم می گیرد براستی مردم ما از چه چیزی باید استقبال کنند؟ کدام قول مسئولین در رابطه با رفاه و آرامش و امنیت اقتصادی و بهبود معیشت مردم به عمل تبدیل شده است.

زمانیکه دولتی مدعی می شود که دولت مردان گذشته به غارت کشور و منابع مردمی مبادرت کردند و قول ۱۰۰ روز برای رفع مشکلات اقتصادی می کنند اما در عمل می بینیم که تنها مدیران تعویض می شوند و هیچ تغییری در عملکردها مشاهده نمی کنیم همه این مسائلی که اجمالاً از نظر شما خواننده گرانمایه رسید و امیدواریم از طریق رسانه های کشورمان از نظر رئیس جمهور نیز بگذارد را می توان از مهمترین عوامل در این استقبال نسبتاً ضعیف دانست اگر در دولت قبلی بعد از ۸ سال مردم دیگر استقبالی از رئیس دولت نداشتند اینبار تنها بعد از گذشت ۲ سال با همان روش رئیس جمهور وقت با عدم اقبال عمومی مواجه شده و این امری طبیعیست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=3659

  • رضا ۱۳۹۴-۰۸-۰۱ - ۲۳:۲۴ - پاسخ دادن

    تفاوت آقایون با شهدا فقط در یه چیزه شهدا خدارو دارن آقایون کدخدارو…
    یک تفاوت دیگه هم دارند . اونهای که به استقبال رئیس جمهور محترم آمده اند .اجبارا : کارمندان .معلمین ودانش آموزان و… بوده اند ولی آنهایی که برای تشییع وبدرقه سردار همدانی آن مجاهد فی سبیل الله تشریف آورده اند با جان ول وعشق وقدرشناسی وبرای خدا وکسب اجر وثواب وسپاس از فرزندان خود بوده .این کجا وآن کجا ؟؟
    این عکس نشون میده که خدا باید به آدم عزت بده نه کدخدا!

  • دیدگاه شما

    معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.