تاریخ ارسال : ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۲۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آیا کاهش وزن با قرص های لاغری موثر است؟

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از  گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به گزارش شلمچه نیوز به نقل از   اگر چشمانتان را باز کنید و نگاهی به مطالب جسته و گریخته‌ای که در همه جا وجود دارند بیندازید می‌بینید که تبلیغات بسیاری در جاهای متفاوت درباره قرصهای جادویی و ضمانت شده کاهش وزن بدون احتیاج به ورزش و رژیمهای غذایی وجود دارند.

” ” این شرکتها می‌دانند که داروهایشان کار نمی‌کنند اما به هر حال آنان را تبلیغ می‌کنند. “”

هر چند این دوا ها از پشتوانه Doctor.Oz دکتر کلین علاوه بر این می‌گوید که هیچ یک از این مدعیاتی که درباره این دوا ها شده از طریق هیچ پژوهشگر مستقلی تایید نمی‌شوند اما زیرا هیچ یک از این مکملها از طریق ارگان غذا و دوا کنترل نمی‌شوند تولید کننده‌گان آنان بدون هیچگونه دلواپسی به کار خود ادامه می‌دهند.

بیشتربخوانید: مضرات قرص لاغری برای بدن چیست؟

گوئرا می‌گوید” بر بر اساس مرسوم ترکیباتی در این دوا ها وجود دارند که در فهرست برچسب ترکیبات دوا نامی از آنان برده نشده هست. حتی اگر ترکیبات فعال آن دوا دارای هیچگونه اثرها جانبی نباشند محتمل هست محتوای آن دارای اثرها جانبی باشد.

کریستوفر اوچنر می‌گوید” بسیاری از این فرآورده ها در تبلیغاتشان از واژه “طبیعی” استفاده می‌شود تا کسانی را که از دوا های شیمیایی می‌ترسند را مجبور به استفاده از آنان کنند. مردم می‌خواهند باور کنند که در اعماق طبیعت دارویی وجود دارد که چربیهای آنان را می‌سوزاند.

حتی دوا هایی شیمیایی که تا به امروز ساخته شده اند هیچ کدام کار نمی‌کنند. کریستوفر اوچنر می‌گوید” صرفا دارویی که در حال حاضر در بازار موجود هست و مورد تایید ارگان غذا و دوا خواهد بود Alli هست که دارای اثرها جانبی بسیاری هست و استفاده آن به اثرها جانبی آن نمی‌ارزد. استفاده Alli بدین معناست که شما جلوی ورود چربی به بدنتان را بگیرید و اثرها جانبی آن دربردارنده مدفوع چرب و بیحال شدن به اضافه اثرها جانبی زیاد دیگری می‌باشد.

آیا کاهش وزن با قرص های لاغری موثر است؟

در دستاورد اگر این قرصها دارای اثرها اثبات شده اندکی می باشند و اینکه استفاده آنان پرخطر هست به چه سبب مردم دوباره هم به طرف آنان می‌روند؟ اوچنر می‌گوید” مردم به دنبال روانه کوتاه می باشند. حقیقت این هست که کاهش وزن احتیاج به وقت و انرژی دارد. چه فردی حاضر هست وقت و انرژی خود را صرف کند؟ پس ساده‌ترین راه این هست که به جای ورزش و نگهدارى از رژیم غذایی هر روز با قرص کارمان را راه بیندازیم.”

بدن ما در برابر کم کردن وزن از خود پایداری نشان می‌دهد زیرا برای سالهای متمادی قحطی یکی از بزرگ ترین مشکلات بشر بود اما برای نخستین بار می‌بینیم که بشر با مشکل پرخوری رو به رو هست و خیلی سخت هست وزنی را که بدست اورده‌ایم به راحتی از دست بدهیم”

هیچ قرص جادویی وجود ندارد صرفا با کوشش می‌توانید به ان چیزی که می‌خواهید برسید.

منبع:بهداشت نیوز


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77246

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.