تاریخ ارسال : ۲۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۷:۵۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

آینده رضا یزدانی در تیم ملی کشتی آزاد چه خواهد بود

به گزارش شلمچه نیوز از مازندران، با خبر شدیم رضا یزدانی به اردوی تیم ملی رفت و این خبر در حالی از سوی بسیاری از رسانه اعلام شد که شورای فنی تیم ملی کشتی آزاد در لیست نفرات اردوی تیم ملی نامی از رضا یزدانی مطرح نساخته است و حتی برای مسابقات اردویی بر روی حضور وی حساب باز نکرده بود.

 

 

آنچه که مسلم است رضا یزدانی یکی از پرافتخارترین کشتی گیران مازندرانی تیم ملی در مسابقات بین المللی ، آسیایی و جهانی می باشد و ۴ مدال برنز جهان و چندین مدال قهرمانی آسیا و جام جهانی و سابقه کاپیتانی تیم ملی کارنامه ای درخشان برای وی در ورزش کشورمان به ثبت رسانده است .

 

به هر سو باید برای آینده رضا یزدانی در تیم ملی شفاف سازی صورت بگیرد و کمیته پزشکی فدراسیون کشتی و شورای فنی تیم ملی صراحتاً دیدگاه و موضع خود را در قبال حضور و یا عدم حضور یزدانی در اردوهای تیم ملی بگیرند و رئیس فدراسیون و مربیان جایگاه وی را در تیم ملی برای مسابقات قهرمانی جهان در پاریس اعلام کنند.

 

همگان به خوبی می دانند که رضا یزدانی در صورت بازیابی سلامتی خود به هیچ حریفی باج نمی دهد و احدی نمی تواند مانع صید مدال های رنگارنگ وی در جهان کشتی شود از این رو نباید با احساسات یزدانی بازی شود چرا که وی ثابت کرده برای کسب افتخارات ورزشی برای کشورمان حتی از سلامتی خود عبور می کند و بارها علیرغم آسیب دیدگی سنگین ، برای کشتی کشورمان در رویدادهای مختلف به روی تشک رفته است .

 

 

انتظار می رود که تصمیم سازان و تصمیم گیران برای آینده رضا یزدانی در تیم ملی تدابیر مناسبی اتخاذ نمایند تا وی بتواند بار دیگر برای ورزش کشورمان حماسه بیافریند ؛ قابل توجه است نام رضا یزدانی همواره در کشتی کشورمان جاویدان خواهد بود و وی در تاریخ ورزش کشورمان یک اسطوره بزرگ ورزشی به شمار می رود./وفایی نژاد/


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=56974

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.