تاریخ ارسال : ۱۰ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۱۱:۴۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

امروز سند وحدت اصولگرایی امضا شد

 همایش سراسری اصولگرایان با عنوان «بصیرت و تجدید میثاق امت با ولایت» صبح امروز پنجشنبه در سالن اجتماعات مصلای امام خمینی (ره) تهران آغاز شد.

به گزارش شلمچه نیوز، آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز صبح امروز طی سخنانی در این گردهمایی سراسری شورای ائتلاف اصولگرایان که با عنوان «بصیرت و تجدید میثاق با ولایت» در تهران برگزار شد، مقطع کنونی را مقطعی حساس عنوان کرد و اظهار داشت: باید از خدا بخواهیم که اگر وارد اصولگرایان شدیم، هدفمان دین و تشکیل مجلسی در خدمت اسلام، تابع ولایت و در خدمت مردم باشد.

PIC_5061

وی افزود: مبادا گروه گرایی و سهم خواهی در ورود ما به این گروه اصولگرا نقش داشته باشد. باید روحیه‌ای داشته باشیم که اگر بر اساس تصمیم شورای مرکزی ائتلاف، عده ای اصلح انتخاب شدند ولی از حزب متبوع ما کسی نیست، ذره‌ای ناراحت نشویم.

PIC_5033

موحدی کرمانی با بیان اینکه اگر اخلاص باشد، مورد لطف خدا قرار می‌گیریم، گفت: وقتی اخلاص باشد دیگر بر سر صندلی مجلس دعوا نمی شود و فرد می‌گوید اگر با آمدن من رای اصولگرایان می شکند، پس کنار می روم.

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز دلیل بسیاری از شکست ها را نبودن اخلاص عنوان کرد و گفت: شرک خفی این است که در عمل خود، غیر خدا را وارد کنیم.

موحدی کرمانی درخصوص انتخابات مجلس خبرگان نیز خاطرنشان کرد: کدام یاری دین بهتر از اینکه خبرگانی انتخاب کنیم که ولایت را تحکیم کند؟

PIC_5044

وی ادامه داد: خدا به رهبر انقلاب طول عمر دهد و امیدواریم دیگر نیازی نباشد تا ظهور امام عصر(عج)، خبرگان فردی را انتخاب کنند ولی باید فکر بعد را نیز کرد.

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز افزود: مردمی که خبرگان را انتخاب می کنند باید دقت داشته باشند و به افراد مورد اعتماد مراجعه کنند.

موحدی کرمانی در ادامه با تاکید بر اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: هنوز مجلس ششم را فراموش نکردیم. ما مجلسی می‌خواهیم که جلوی رهبری نایستد چون اگر نماینده ای تابع ولایت بود، حتما دلسوز مردم و کشور نیز هست.

وی ادامه داد: فردی می آید و رای اصولگرایی را می‌شکند و می‌گوید که من احساس تکلیف کردم؛ نه می‌خواهد احساس تکلیف کنی و نه رای داری.

PIC_5037

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: در موضوع انتخابات خبرگان نیز تلاش هایی در حال انجام است و گروه‌های زیادی از اصولگرایان جمع شده اند اما نباید به این تعداد خود غره شویم.

موحدی کرمانی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: ضرری که همیشه اسلام خورده به این دلیل بوده که برخی افراد، حق و باطل را با هم مخلوط کردند.

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز در همین راستا به فتنه ۸۸ اشاره کرد و گفت: در این فتنه خیلی‌ها می گفتند این ۲ نفری که پیشگام فتنه اند، داری سوابق طولانی در انقلاب هستند؛ درست است. اگر این سابقه را نداشتند نمی‌توانستند مردم را فریب بدهند.

PIC_5048


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=8314

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.