تاریخ ارسال : ۰۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۳۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ابراز یکدلی یکی از سران فتنه در برابر تهدیدهای ترامپ!

محمدخاتمی با سابقه همراهی و همصدایی که در جریان فتنه ۸۸ با دشمنان داشت، می گوید همه ما در برابر تهدیدهای ترامپ یکدل عمل خواهیم کرد.

به گزارش شلمچه نیوز، وی به بهانه هفته دفاع مقدس نوشت: «آنچه بر عهده ماست همبستگی ملت و دولت و همه جناح‌ها و جریانها در برابر تهدیدها و گزافه‌گویی‌های دشمنان ملت ما و ملتهای منطقه و جهان است. جهانیان و به خصوص آقای ترامپ مطمئن باشند که همه ما در برابر تهدیدات، هم‌سخن و یکدل هستیم و در عین حال هوشیار در برابر توطئه‌ها و خطرها، همداستان و متحد عمل خواهیم کرد.»
این موضع‌گیری در حالی است که ترامپ در اظهارات خود نسبت به زندانی شدن اصلاح‌طلبان ابراز نگرانی و ناراحتی کرده است.
در دولت‌های اوباما و بوش نیز، دولتمردان آمریکایی بارها از جریان ارتجاعی مدعی اصلاح‌طلبی به صراحت حمایت کردند. در فتنه سبز، علناً دولتمردان آمریکا با ذوق‌زدگی گفتند که در کنار سبزها هستند، چرا که این طیف توانسته بود کشور را به کام بی‌ثباتی و ناامنی بکشاند.
بعدها کسانی چون مایکل لدین فاش کردند که طراحی آشوب ۸۸ به سالها قبل و ارتباط محافل آمریکایی با برخی عناصر در ایران برمی‌گردد.
همچنین دولت اوباما و وزیر خارجه‌اش کلینتون، اعمال تحریم‌های فلج کننده را پس از شکست فتنه‌گران و به سفارش همان‌ها تصویب کردند؛ چنان که روزنامه لس‌آنجلس تایمز در مهرماه ۸۸ فاش کرد. اکنون نیز ترامپ همان تهدیدها و تحریم‌ها را به اشکالی متفاوت پی می‌گیرد و از این جهت، ادعای خاتمی لاف‌زدنی از جنس رد گم‌کنی محسوب می‌شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=66576

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.