تاریخ ارسال : ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۳۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ابراهیمی: خادم خوب ترین مربی جهان هست

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از مشرق، ، محمدجواد ابراهیمی عضو تیم ملی کشتی آزاد کشورمان گفت: مدتی هست که اردوهای تیم ملی آزاد آغاز شده و ما نیز برای حضور در مسابقات جام جهان پهلوان تختی آماده می گردیم. تمرین های خوبی را پشت سر می گذاریم من هم شرایط خوبی دارم و تمریناتم را زیر نظر کادر فنی انجام می دهم تا بتوانم برای تیم ملی کشورم مفید و مثمرثمر باشم.

وی در ادامه بیان داشت: من با دوبند تیم ملی افتخارها بسیاری را اکتساب کردم.

ملی پوش آزاد کشورمان در مورد برگشت رسول خادم در رأس کادر فنی تیم ملی آزاد گفت: به عقیده من رسول خادم خوب ترین مربی جهان هست و همان گونه که در المپیک ریو رویت کردید تیم ملی کشتی آزاد کشورمان مدال های خوبی را به دست آورد. حضور مربیان بزرگی نظیر علیرضا رضایی، فردین معصومی، محمد طلایی و دیگر مربیانی که دارای مدال های رنگارنگ در مسابقات جهانی و المپیک می باشند نشان می دهد که رسول خادم برنامه ریزی خوبی برای آینده کشتی آزاد انجام داده هست و می خواهد کشتی آزاد را به روزهای خوبش برساند.

ابراهیمی در مورد جوان گرایی در تیم ملی تصریح کرد: در تیم ملی یک پوست اندازی بسیار خوبی انجام شده و نسل جوان و آینده داری دوبنده تیم ملی را به تن کرده اند. من هم یکی از این جوانان هستم و هدفم منحصرا و منحصرا طلای المپیک هست. امید دارم بتوانم به این با اهمیت دست پیدا نمایم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=83959

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.