تاریخ ارسال : ۱۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۲۱:۱۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اتفاق عجیب در دیدار العین و الاهلال

العین امارات در نیمه اول دیدار برابر الهلال سه بار موفق به کسب پنالتی شد. ضرباتی که دو گل برای این تیم در پی داشت.

به گزارش شلمچه نیوز، یکی از مهمترین بازی های هفته پنجم لیگ قهرمانان در امارات در حال برگزاریست جایی که تیم العین به مصاف الهلال رفت. اما نکته عجیب این دیدار در نوع قضاوت است. العینی ها که در جریان دیدار برابر استقلال نیز یک پنالتی کاملا بادآورده به دست آورده بودند در این بازی نیز در به دست آوردن پنالتی خبرساز شد و در اتفاقی نادر و عجیب تنها در نیمه اول موفق شد سه بار داور را مجبور به اعلام پنالتی کند.

در حالی که نیمی از زمان بازی در نیمه اول گذشته بود و مصاف دو تیم با یک گل به سود الهلالی ها در پیش بود اعلام اولین ضربه پنالتی عمر عبدالرحمن را پشت توپ قرار داد اما علی الحبسی موفق شد ضربه ستاره فوتبال آسیا را مهار کند. تنها چند دقیقه بعد دومین پنالتی نیز برای تیم میزبان گرفته شد و این بار برگ پشت توپ ایستاد و توانست بازی را به تساوی بکشاند.

اما این پایان کار نبود چرا که تنها یک دقیقه مانده به پایان بازی، یک ضربه پنالتی دیگر برای بنفش ها گرفته شد و این بار نیز برگ توانست توپ را تبدیل به گل کند تا پیش از پایان نیمه اول بازی را به سود تیم میزبان کند. اتفاقی که حرف و حدیث های فراوانی به دنبال خواهد داشت چرا که یکی دو خطا از پنالتی ها اعلام شده کاملا مشکوک بود.

با توجه به شرایط موجود باید دید در نیمه دوم این دیدار رکوردی در دنیای فوتبال در اعلام پنالتی به دست خواهد آمد یا خیر. دیداری که تنها سه ضربه پنالتی در یک نیمه و آن هم به سود یاران عموری به دنبال داشت.

منبع؛ ورزش۳


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94314

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.