تاریخ ارسال : ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ ساعت : ۰۱:۰۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

اتفاق عجیب در فوتبال همدان

در حالی که قرار بود بازی بین پاس همدان و نفت مسجد سلیمان به دلایلی با یک روز تأخیر برگزار شود شنیده‌ها حکایت از عدم حضور تیم نفت مسجد سلیمان در همدان دارد.

به گزارش شلمچه نیوز، موضوع بدهی میلیاردی تیم پاس خبر داغی بود که در رسانه‌های استانی و کشوری در روزها اخیر مطرح شده بود.

بعد از کش و قوس‌های فراوان ظهر پنجشنبه مدیران باشگاه پاس موفق شدند با پرداخت حدود ۱٫۴ میلیارد تومان از بدهی‌های تیم پاس اخذ مجوز بازی در هفته پنجم را اخذ کنند.

با این اتفاق سازمان لیگ اعلام کرد این مسابقه با یک روز تأخیر در روز جمعه ۲۰ شهریور در زمان و محل قبل برگزار خواهد شد.

در حالی که همه چیز برای برگزاری این مسابقه آماده بود یکباره عدم حضور سرپرست تیم نفت در جلسه هماهنگی قبل از بازی؛ ابهام در برگزاری این مسابقه را بیشتر کرد.

جلسه پیش از بازی با حضور نماینده فدراسیون فوتبال، نماینده هیئت فوتبال و یگان ویژه و سرپرست غیر بومی تیم پاس برگزار شد اما خبری از سرپرست تیم میهمان نشد تا به گونه‌ای احتمال برگزار نشدن بازی پاس و نفت مسجد سلیمان قوت بگیرد.

تا پایان هفته چهارم لیگ دسته اول باشگاه‌های ایران تیم فوتبال پاس همدان با کسب دو امتیاز و تفاضل منفی دو در رده نوزدهم قرار گرفته و تیم نفت مسجدسلیمان با همین امتیاز و تفاضل منفی سه قعرنشین گروه ۲۰ تیمی جام آزادگان را به خود اختصاص داده است.

با اتفاقات به وجود آمده و بنا بر اعلام جدید قرار بود در چارچوب هفته پنجم رقابت‌های فوتبال جام آزادگان دو تیم پاس همدان و نفت مسجد سلیمان با قضاوت حسین ترابیان (داور وسط)، حمید سبحانی و امیر مبشر (کمک‌داور) و حامد بیک‌‌زند و همچنین ایرج ساعدی (ناظر داوری) روز جمعه ۲۰ شهریور از ساعت ۱۷:۱۵ در ورزشگاه شهدای قدس همدان به مصاف هم خواهند رفت و باید دید چه اتفاقی در برگزاری این مسابقه خواهد افتاد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=409

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.